Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник блондин, до чого сниться блондин уві сні

Про легковажність і про якусь дещицю меркантильності кажуть сонники, роз’яснюючи,, до чого сниться блондин. Однак перш ніж робити які-небудь висновки, все ж слід розібратися в подробицях того, що ви бачили уві сні, адже буває так, що навіть одна незначна деталь може сильно змінити тлумачення.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера, трактуючи сновидіння про блондинів, пропонує уточнити, хто саме уві сні мав світлу шевелюру.

Якщо, наприклад, чоловікові-брюнет наснилося, що він вирішив стати або вже став блондином, то таке бачення означає захоплення новим заняттям, яке виявиться вельми прибутковим.

Інша справа якщо ви бачили білявим когось іншого, запевняє пан Міллер. Такий сюжет може означати, що сновидець проявить свої не найкращі якості в конфлікті, який незабаром розгориться в колективі.

Дружити з блондином — ознака легкості і веселощів

За версією Східного сонника, мати в друзях або колег чоловіка з блондинистій шевелюрою — сигнал, що сплячу чекає добре звістка. Особливо добре, якщо їй довелося цілуватися з біловолосі чоловіком — звістка буде стосуватися безпосередньо сновідіци.

А ось незнайомий білявий чоловік, який уві сні пропонує вам познайомитися або подружитися — ознака легкості буття і дозвільного проведення часу. Правда, це тільки лише в тому випадку, якщо незнайомий блондин вам був цікавий і не лякав вас уві сні.

Бути блондином самому: Від безтурботності до байдужості

До чого сниться хлопцеві мрія, в якій він раптово перетворився на блондина? Такий сюжет варто проаналізувати і звіритися з декількома сонниками, що мають різну спрямованість в тлумаченні сну.

Ось, наприклад, по Фрейду таке сновидіння означає бажання сновидіння головувати в ліжку. Хлопцеві полювання підпорядкувати собі волю партнерки, але щоб при цьому самому не сильно напружуватися.

А згідно Англійському сонником, раптове перетворення хлопця в блондина, яке з ним сталося уві сні, означає вищу ступінь безвідповідальності цю людину в реальному житті.

Маленький блондин як символ змін

Про те, що настає чудовий час для змін, підказують сонники, тлумачачи,, до чого сниться світловолосий дитина, особливо хлопчик. Китайський оракул сновидінь радить пригадати, ким вам сподобався цей приснився дитина.

Приснився хлопчик був вашим сином? Це підказка про те, що зміни слід почати з самого себе. А якщо це був чужа дитина, то зміни не будуть залежати від вас, і вони не будуть «питати», чи хочете ви щось змінити в своєму житті чи ні. Так що будьте готові до доленосних коррективам.

Чим займався білявий?

Якщо уві сні ви не брали живого участі в житті приснився блондина, а тільки бачили його як би з боку, то перш ніж з’ясовувати, до чого він сниться, пригадайте, ніж він був зайнятий, радять сонники. Отже, згадуйте, він:

 • Займався спортом — до нових знайомств і захоплень;
 • Важко працював або вчився — ви зумієте подолати всі труднощі;
 • Їв або готував їжу — до невимушеному спілкуванню з друзями;
 • Розважався, випивав, танцював — ви зарекомендуєте себе, як безвідповідальну особу;
 • Вів домашні справи — вас «захлиснуть» домашні клопоти;
 • Лаявся або бився з кимось — будете відстоювати свою точку зору в суперечці.
 • Сонник блондин, до чого сниться блондин уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: