Сонник близька людина помирає, до чого сниться близька людина помирає уві сні

До чого сниться, що несподівано близька людина помирає? Сонник впевнений, що лише в окремих випадках уві сні це дійсно провісник смерті. Традиційно ж бачення обіцяє довге життя, також натякає на завершення певного життєвого етапу.

Як правильно тлумачити?

Як же зрозуміти, до чого сниться, що близька людина помирає? Езотеричне тлумачення сну пропонує наступний підхід.

Сновидець, не досвідчений в розшифровці своїх нічних видінь, схильний помилково вважати, що сновідних смерть — неодмінна відображення реальних подій.

Однак сонник стверджує, що це лише образ, який містить в собі прагнення позбутися від тієї чи іншої проблеми. Ось тільки уві сні ця життєва складність набуває рис особи, з якої найближче асоціюється.

По суті, якщо довелось бачити чиюсь кончину, то це сигнал про те, що ви ризикуєте зробити щось небажане, продиктоване внутрішніми страхами або поганими нахилами.

Припущення Міллера

Якщо приснилося, що вмирає дорогою вам людина, то сонник Міллера вважає, що в реальному світі уготована втрата, яку ви неодмінно повинні пережити.

Чого ви хочете?

До чого ще сниться, що близька людина помирає? На жаль, іноді це неусвідомлене бажання, щоб так і сталося наяву. Зазвичай такі сновидіння приходять до людей, що відрізняється інфантильністю, невпевненість і боязкістю.

Сталося бачити, як хтось із близьких помер, а ви не ридаєте і не сумуєте уві сні? Сонник вважає це замаскованим бажанням зустрітися з цією особливою наяву.

Готуйтеся!

Якщо приснилося, що ви дізналися про раптову смерть одного або родича, то сонник переконаний, що і в дійсності почуєте сумні новини про них.

Цей же сюжет уві сні є красномовним попередженням про майбутню життєвої катастрофи, яка стане черговим випробуванням.

Чи не прощайтеся!

До чого ще сниться, що раптово близька людина помирає? Сонник впевнений, що в дійсності ослабнуть родинні зв’язки або настане охолодження у відносинах.

Сновидіння навпаки закликає не усуватися від рідних, навіть якщо на те є вагомі причини. Однак найчастіше це передбачення довгої і по певної міри безбідного життя.

До речі, якщо померлий уві сні в реалі самотній, то його нарешті чекає сімейне щастя. Більш того, якщо приснилася смерть хворого наяву людини, то за законом інверсії це означає його швидке одужання.

Особливості смерті

Для більш чіткої інтерпретації сонник радить врахувати і особливості догляду персонажа уві сні.

 • Самогубство — зрада.
 • Втопився — боротьба за права.
 • Забили — побачення.
 • Загинув в аварії — крах надій, планів.
 • Помер від хвороби — зіпсовані відносини.
 • Раптово — потрясіння.
 • Від старості — мудрість, знання.
 • Обережніше!

  До чого сниться, що знаходиться в комі близька людина помирає? Хтось починає брудну гру, але ви довгий час не будете знати, що вас свідомо втягнули в неї.

  Бачити родича чи друга уві сні в смертельній агонії означає, що він задумав щось погане і треба його зупинити.

  Якщо ж наснилося, що померла близька ворог, то сонник впевнений, що в реалі ви зможете позбутися від власних негативних нахилів і знайдете бажане щастя.

  Сонник близька людина помирає, до чого сниться близька людина помирає уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: