Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник блискуче волосся, до чого сниться блискуче волосся уві сні

До чого сняться блискуче волосся? Вони уві сні обіцяють сприятливий період, хороший заробіток, удачу в справах, можливість реалізувати навіть найсміливіші ідеї завдяки цілеспрямованості. Але деякі деталі бачення підказують: можливий обман, розчарування, погіршення ситуації — стверджує сонник.

Впевненість, наполегливість при досягненні задуманого

Приснився сюжет вказує: сновидец впевнений в собі і своїх можливостях, він звик досягати поставленої мети, не боячись перешкод.

Бачити шовковисте блискуче волосся у себе уві сні символізує твердість духу, честь, наполегливість при досягненні наміченого і вирішенні питань.

Благополуччя, подорож, поява нового друга

До чого сняться жінці свої довгі блискуче волосся? Сонник підказує: попереду благополуччя і міцне здоров’я.

Також сновидіння може передвіщати сплячої захоплюючу подорож. Можливо її поява на людях відбудеться пишно, з помпою — жінка зробить бажане враження.

Дівчині приснилися доглянуті локони обіцяють: з’явиться новий вірний друг, який буде з нею чесний.

Остерігайтеся обману, обмежте свою марнотратність

Чоловікові бачити уві сні жінку з довгим волоссям, сяючими на сонці, віщує обман. Причому, обдурить його якась красуня, не обтяжують себе чесними вчинками.

Наснилося обстригти свою розкішну шевелюру? Сонник вказує: ви занадто марнотратні наяву, слід проявити ощадливість.

Якщо ж сновидіння обстригли насильно уві сні — це означає: справи погіршаться, але не з його вини. Ймовірно, конкуренти або недруги знайдуть спосіб досадити.

Сприятливий період, реалізація проектів

До чого сниться бачити у себе красиві блискучі волосся, якщо наяву це не так? Тлумачення сну наступне: настане сприятливий життєвий період, коли зможете реалізувати навіть найсміливіші ідеї.

Красиві доглянуті локони, які блищать на сонці уві сні, також віщують: нинішні складності — тимчасові. Сонник стверджує: незабаром справи налагодяться, а неприємності відступлять. Але нічого чекати, поки все владнається само собою — дійте вже зараз, але продумувати майбутні кроки.

Пишні, красиві — вони обіцяють успішний хід справ і благополуччя. Ви зможете закласти основу свого процвітання, потрібно лише добре спланувати свої дії.

Яким був їхній колір?

Згадайте, якого вони кольору:

 • Світлі — можна сміливо йти до наміченої мети;
 • Чорні — належить розчарування;
 • Каштанові — опинитеся в замішанні, не будете знати, куди рухатися;
 • Руді — мінливість в любові, зміна партнерів;
 • Пофарбовані в неприродний колір — неможливість розібратися з власними цілями, пріоритетами.
 • Сонник Міллера: попереду удача

  До чого сниться, ніби блискуче волосся ретельно укладені в акуратну зачіску? Сновидіння наяву чекає велика удача.

  Вас чекає успіх, повагу знайомих

  Наснилося розчісувати власні блискуче волосся? Сонник обіцяє: попереду достаток, процвітання, відмінний заробіток.

  Якщо шевелюра на голові густа і доглянута — це передвістя успішності, сили, міцного здоров’я.

  Побачити уві сні у себе довге світле волосся означає: станете користуватися повагою, успіхом у оточуючих. З вами будуть радитися, дізнаватися думку з різних питань.

  Сонник блискуче волосся, до чого сниться блискуче волосся уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: