Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бити дитину, до чого сниться бити дитину уві сні

Якщо уві сні вам довелося бити дитину, то в реалі вам належить знайти якесь незаслужену перевагу. До чого ще сниться це обурливе дію? Сонник впевнений, що грамотна трактування допоможе зробити правдиве пророцтво.

Затвердження Міллера

Містер Міллер у своєму снотолкователе стверджує: бити дитину уві сні буквально означає, що ви неправильно його виховуєте. Як мінімум він радить давати синові більше свободи, як максимум — спробувати зрозуміти.

Втомилися?

До чого сниться, що вам трапилося побити свою дитину? Ймовірно, ви просто втомилися від щоденних турбот, а тому із задоволенням роздратовані по кожній дрібниці.

Наснилося, що ви побили незнайомого малюка? Сонник пророкує, що в реалі завершиться якийсь етап чи справа і закликає не зупинятися, а рухатися вперед.

Побити маленької дитини уві сні буквально означає, що ви людина, позбавлена ​​милосердя і готові йти до мети, незважаючи на обставини.

Отримайте гроші!

Наснилося, що ви відшмагали свого сина чи дочку? Чекайте прибутку і сімейної радості. Поставили пустуна в кут? Сонник думає, що вам належить усвідомити свою неправоту в жорсткому суперечці.

Якщо ж ви серйозно покарали свого дитятко, то доведеться випробувати незручності і дискомфорт, виконуючи марну роботу.

Чи готові стати дружиною?

До чого сниться бити чужу дитину? Сонник дає гарантію, що в справах буде супроводжувати успіх і процвітання. Бачити уві сні дітей, які плачуть після побоїв — до неприємностей, підступності, зради.

Якщо незаміжньою і бездітною дівчині приснилося, що вона б’є чужого малюка, то незабаром у неї з’явиться шанувальник з вельми далекоглядними намірами на спільне проживання.

Тримайте емоції при собі!

Якщо уві сні довелося карати хлопчика, то сонник закликає вас стримувати свої емоції і почуття. Тільки холоднокровність і тверезість допоможе вирішити майбутню проблему.

Бачити, як інший персонаж б’є хлопчика — до погіршення фінансового становища і нестачі грошей.

Від чого відмовляєтеся?

До чого сниться, що ви побили дівчинку? Тлумачення сну особливо знаменно для чоловіків. Справа в тому, що найчастіше в образі маленьких дівчаток до них є ангели-хранителі.

Не складно здогадатися, що бити дитину-дівчинку буквально означає добровільно відмовитися від підтримки неземних сил і удачі. Жінкам ведення обіцяє безліч клопотів і невезіння.

Задайте дітям прочухана!

Уві сні трапилося бити дитину по попі? Незабаром вам доведеться дуже важко, але ви зумієте подолати негаразди і благополучно перейти на новий доленосний етап.

Дамі наснилося, що вона нашльопала малюка по попі? Сонник обіцяє, що скоро у неї з’явиться щедрий і велелюбний коханець.

Якщо по попі довелося бити вже дорослого «дитини», то в реалі він потребує доброго прочухана, щоб встати на вірний шлях.

Не робіть помилок!

До чого сниться бити дитину по обличчю? Ви зробите безглузду помилку, яка буде коштувати вам дуже дорого.

Бачити уві сні, як хтось б’є дітей по обличчю, на думку сонника, означає, що ви отримаєте радісну звістку, пов’язане з фінансами.

Наснилося, що після сильного удару по обличчю бризнула кров? Родич або друг потрапить в біду, але ви зумієте його витягнути.

Інші трактування

 • Крім того бити дитину по голові — до невигідною і важкій роботі.
 • По губах — до нездорових бажань.
 • По руках — до необхідності відступити.
 • По ногах — потрібно позбутися пасивності.
 • По спині — до неймовірної навантаженні.
 • По животу — до втрати авторитету.
 • Тягати за вухо — до розголошення таємниці.
 • За комір — до даремним умовлянням.
 • Реальні складності

  До чого сниться, що довелося бити дитину ременем? Сонник вважає, що обставини складуться неприємним для вас чином.

  Карати ременем уві сні — до спроби змінити ситуацію, яка в дійсності буде пов’язана з дітворою.

  Сонник бити дитину, до чого сниться бити дитину уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: