Сонник бити людину, до чого сниться бити людину уві сні

Бити людини уві сні — це ознака того, що ви або досягнете бажаного, або визнаєте у власній неспроможності. По крайней мере, так вважає більшість відомих сонників. Якщо ви хочете зрозуміти,, до чого сниться побиття когось більш точно, то вам необхідно згадати, кого саме ви «відлупцювали», і якими були наслідки бійки.

Тільки суть, і нічого більше

Пережили уві сні стрес, а прокинувшись, ви не можете згадати, що наснилося, хоча впевнені, що сон — це попередження про щось? Не біда! Сонник дадуть вам короткі тлумачення і підкажуть що робити. Отже, якщо вам приснилося, що ви б’єте людини:

 • Несерйозна сутичка — до примирення з кимось.
 • Тривалий мордобій — знак швидких неприємностей.
 • Битися понарошку — до радості.
 • Сімейні сцени — до охолодження образ.
 • Що «обіцяє» Сонник Міллера

  Сонник Густава Міллера дає різноманітні тлумачення сновидінь, в яких сновидцу довелося бити людину. Так, за його версією, якщо наснилося, що бійня сталася через кого-то конкретного, то в реальності слід уникати цієї людини — він може стати причиною вашого конфлікту з кимось.

  Також велику роль відіграє і те, чим ви орудували: кулаком — до туги і розчарування; кийком або молотком — до проблем на роботі.

  Вулична бійка, як символ неприємності

  Якщо комусь сниться, що він б’є людину по обличчю — це означає, що настають нерадісні часи. Стукнути по обличчю близького друга — до проблем з партнерами, а якщо ви побили його до крові, то вас чекає втрата грошей або ж розрив контрактів і угод, передбачає сонник пастора Лоффа.

  Бити людини знайомого, але вам неприємного — до сварки з одним. Особливо погано, якщо ви побили його до крові. Подібне сновидіння означає, що конфлікт з товаришем матиме затяжний характер. Вдарити по обличчю, причому до крові, незнайомця — до труднощів в спробах з кимось про щось домовитися.

  Сімейні «розборки», або Образи пройдуть…

  Сонник Білого Мага радує своїм тлумаченням сну тих, хто уві сні бив кохану людину, дружину або чоловіка. Це ознака того, що незабаром усі непорозуміння і образи залишаться в минулому, даруючи тим, хто у сварці шанс на примирення.

  Бити людини коханого не виходить? Добре, коли таке сниться, бо означає цей сон — позбавлення від сумних думок і роздумів. А якщо це у вашого коханого чоловіка не виходить вдарити вас, то ви зумієте випросити прощення у того, кого незаслужено образили.

  Бачити уві сні, що ви побили померлого в реальності родича — трапиться щось, що змусить вас забути минулі негаразди. Померлий родич побив вас? Ви зможете помирити двох рідних людей.

  Бій заради сміху — ознака успіху

  Сниться, що ви спостерігаєте, як в цирку клоун б’є надувний палицею по голові іншого клоуна, а у того сльози бризкають на всі боки? Ви зумієте досягти бажаного, незважаючи на деякі труднощі, пророкує Жіночий сонник.

  А якщо наснилося, що ви бачите, як лицарі на костюмованому балу б’ються на мечах або ножах — це до успіху і визнання вашого таланту. Один з них став бити іншого лицаря справжньою палицею? Чекайте прибутку. А якщо бачите, що вдарили вас, та ще й по голові, але не боляче, а в жарт — це до нової вигідної знайомству.

  Сонник бити людину, до чого сниться бити людину уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: