Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бити посуд, до чого сниться бити посуд уві сні

Бити посуд, хоч уві сні, хоч наяву — відмінний знак. Сучасні сонники пророкують позитивні зміни, сплеск почуттів, отримання нових відчуттів. При цьому треба згадати, з якого матеріалу полягала бита начиння. Тоді буде простіше визначити, до чого сняться осколки. Адже будь-яке сновидіння може нести і негативне забарвлення теж.

Тлумачення сну в сонник Міллера

Деякі психологи, в тому числі і Міллер, рекомендують звернути увагу на дрібні деталі уві сні. Особливо якщо наснилося, що биті чашки, склянки, тарілки, були наповнені їжею, або, навпаки, неїстівними продуктами, комахами.

Щоб зрозуміти,, до чого сниться бити посуд, згадайте настрій, з яким у вас з рук летіла на підлогу кухонне начиння:

 • Випадково упустити — до швидкоплинному роману;
 • Спеціально кидати в когось — до багатообіцяючого шлюбу;
 • Наповнену святковими стравами — до достатку, підвищенню по службі;
 • Порожню, брудну — до позбавлення від неприємностей, швидшому одужанню.
 • Слідкуйте за емоціями

  Грохнути чужий кришталь під час скандалу уві сні, лаятися, бачити, як цим займається хтось із близьких — до сварок на ґрунті ревнощів. Сновидіння означає, що терпінню вашого партнера прийшов кінець. Чекайте обґрунтованих звинувачень на свою адресу і будьте готові протистояти фактам. Особливо, якщо наснилися, оскільки стекляннихстаканов, порцелянових чашок.

  Скляні вироби символізують крихкість відносин. Постарайтеся зберегти розсудливість і не розлучитися з близькою людиною через свою нестриманість. Сонники стверджують: розставання, тривалі суперечки, взаємні образи — саме те,, до чого сниться спеціально бити посуд, як свою, так і чужу.

  Швидке зцілення і підйом сил

  Випадково упустити тарілку або розбити чашки, не помітивши, як вони падають — до швидкого одужання. Якщо наснилася бита брудна начиння — знайте, що період хвороби скоро залишиться далеко позаду. Традиційні сонники прогнозують приплив сил і смугу удач.

  Бачити, як хтось ненароком впав з розносом в руках, або самому бити посуд, впавши несподівано на підлогу — рівносильно чудесному позбавлення від патологічної залежності. Сонник Ванги добре роз’яснює до чого сняться брудні осколки. Хвороба більше не повернеться до сновидцу і довго не турбуватиме його близьких.

  Пророцтва вигідного заміжжя

  Молодій дівчині бити посуд уві сні спеціально, або бачити, як це робить, її обранець — до вигідного шлюбу. Сновидіння означає, що і наречений, і наречена гаряче один в одного закохані і проживуть разом не тільки довго, але ще і безбідно.

  Французький сонник обіцяє гармонію і задоволеність сексуальним життям всім, кому довелося розбити сервіз уві сні. Так що будьте готові до повного взаєморозуміння і справжньої ідилії у стосунках, якщо наснилися розбиті столові прилади.

  Сонник бити посуд, до чого сниться бити посуд уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: