Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багатоніжка, до чого сниться багатоніжка уві сні

Уві сні з’явилася багатоніжка? В реальності чекайте цілу юрбу гостей або ж навала тарганів. До чого ще сниться ця малоприємна комашка? Сонник дасть найправдивіші тлумачення.

Передбачення Міллера

Пан Міллер упевнений, якщо в ночі довелося бачити багатоніжку, то наяву доведеться мати справу з лицемірним і підступним істотою.

Як тлумачити?

До чого ще сниться дрібний паразит? Ця комаха уві сні виступає символом особистої неприязні до чого-небудь. Ймовірно, хтось із близького оточення живить до вас стійку антипатію.

Місце, в якому довелося виявити багатоніжку, дасть більш конкретне тлумачення сну. Якщо приснилося приміщення, де ви працюєте, то негативна енергія виходить від колег, начальства, клієнтів. У домашніх умовах підозри падають на родичів, сусідів або друзів.

До нездоров’ю

У нічну пригоду вам вдалося знищити комаха? Неприємності в майбутньому вам не загрожують.

Якщо ж багатоніжка виявилася занадто живучою, то сонник думає, що можливо незначне погіршення здоров’я.

Уві сні таракашки зникла в щілини? Це означає, що вороги на час зачаїлися, але здатні активуватися в будь-який момент.

Трактування дій

Дуже важливо врахувати свої дії щодо багатоніжки. Сонник пропонує кілька найпоширеніших інтерпретацій.

 • Спостерігати за рухом — до близького відпустці.
 • Бачити на собі — до неприємних хвилювань.
 • Придавити злегка — до втрати невеликих грошей.
 • Розчавити зовсім — до швидкої удачі.
 • Знайти гніздо — до набуття захисту.
 • Втрати або прибуток?

  Якщо приснилося багато гусениць, то будьте готові до значних втрат. Одне єдине комаха, яке ви ловили всю ніч, символізує шкідливого людини.

  Якщо ж вам довелося бачити цілу купу багатоніжок, то в реалі сонник обіцяє зустріч з друзями і фінансові прибутки, хоч і незначні, але регулярні.

  Езотерична розшифровка

  До чого сниться багатоніжка з точки зору езотерики? Цей образ уві сні вкрай символічний. Однак тлумачити його сонник рекомендує, якщо напередодні ви не дивилися фільми жахів з їх участю.

  Тоді істота вказує на власне відчуття нікчемності і непотрібності. Наснилася ціла низка комашок? Це відображення особистих страхів і нав’язливих переживань.

  Позбавтеся від негативу!

  До чого ще сниться багатоніжка? Величезне чудовисько з багатьма ногами уві сні попереджає про хворобу і реальної небезпеки.

  Якщо в ночі воно нападає, то власними страхами ви притягли серйозну біду. Щоб запобігти її сонник радить боротися зі своїми ілюзорними ворогами і мислити виключно позитивно.

  Шукайте компроміс!

  Якщо ж з душевним рівновагою все в порядку, то багатоніжка, що стала уві сні, здатна передбачити майбутнє.

  Поява багатоніжки означає, що ви занадто часто «забуваєте» вирішувати поточні проблеми і тепер їх накопичилося незліченна кількість.

  Наснилося, що ви тікаєте від величезної суті? В реалі ви частенько відмовляєтеся від дрібних доручень, бо вважаєте себе людиною широким і творчим. Сонник рекомендує знайти золоту середину і все налагодиться саме собою.

  Сонник багатоніжка, до чого сниться багатоніжка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: