Сонник біжать собаки, до чого сниться біжать собаки уві сні

Ті, що біжать собаки уві сні найчастіше символізують програшне судову справу. До чого ще сниться цей незвичайний сюжет? Сонник пропонує ряд розширених тлумачень з урахуванням різних нюансів.

Як тлумачити?

Привиділося, що на вулиці собачки рвонули геть, підібгавши хвости? Будьте готові до серйозної хвороби з обов’язковим одужанням.

Якщо вони уві сні направляються до вас, то буде нещастя, якщо пробігають повз, то сонник гарантує: уникнете великої біди.

Обережніше!

До чого сниться, якщо собаки направляються до вас? Наяву навалиться купа безглуздих проблем і турбот. По суті, це відображення життєвої суєти, яка заважає духовному зростанню.

Наснилося, що ті, хто собаки зупинилися і накинулися? Вам загрожує реальна небезпека, крім того, доведеться відмовитися від гарної роботи через непередбачувані обставини.

Бережіться!

Згадайте, де саме з’явилися собаки. Наприклад, бачити собачі перегони уві сні можна до сварки з друзями або колегами. Дівиці подібний сюжет загрожує повною втратою шанувальників на невизначений термін.

До чого сняться біжать собаки на полюванні? Сонник підозрює, що проти вас ведеться небезпечна гра, що включає навмисне поширення неправдивих чуток і пліток.

Сумніви або придбання?

Наснилося, що разом з мисливським псом ви переслідували здобич? Наяву придбаєте нерухомість або ж почнете сумніватися в оточуючих.

Тривала, але цілком успішна пробіжка гарантує благополучний перебіг задуманої справи.

Уві сні ви приїхали на полювання, а собаки розбіглися? Це означає, що ви шукайте власне щастя не в тому місці. Крім того, сонник вважає, що вас втягнуть в досить сумнівну аферу.

Більше конкретики

Наснилися біжать собаки? Правдиве тлумачення сну дадуть більш конкретні особливості тварин: колір, емоційний стан, можливо, порода.

 • Мисливські — працьовитість, цілеспрямованість.
 • Сторожові — необхідна обережність, захист.
 • Кімнатні — сімейні конфлікти.
 • Вуличні, бездомні — боротьба, випробування.
 • Білі — шанс, знайомство.
 • Чорні — обман, зрада.
 • Руді — заздрість, гнів, помста.
 • Не турбуйтесь!

  До чого сниться біла псина, що пробігає повз? В реалі у вас є людина, на якого ви можете розраховувати в особливо складну хвилину. Цей же персонаж, на думку сонника, віщує зустріч з одним з минулого.

  Якщо білі біжать собаки проявляють уві сні дружелюбність, то знайдете удачу в любовних або службових справах. Бачити агресію пса світлого забарвлення — означає, що у вас з’явився вкрай небезпечний ворог.

  Наснилося, що тварини були переважно чорної масті? Вам уготовано важке зраду близької людини.

  Поради Міллера

  Сталося бачити, що пси були худими і брудними? Сонник Міллера пророкує хвороба і короткочасні складності. Якщо тварини були чисті і вгодовані, то ризикуєте упустити відмінний шанс, піддавшись спокусі.

  Тримайтеся!

  До чого сняться особливо агресивні біжать собаки? Сонник вважає, що це відображення нестриманості самого сновидіння. Якщо ви не зможете підкорити свої негативні емоції, то незабаром вляпатися в погану історію.

  Наснилося, що псини б’ються і гризуться під час бігу? Вороги готові завдати нищівного удару або в будинку трапиться гучний скандал. Іноді величезні собачі зграї уві сні попереджають про наближення військовому конфлікті.

  Сонник біжать собаки, до чого сниться біжать собаки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: