Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бігати, до чого сниться бігати уві сні

Біг уві сні є показником відмінного здоров’я і довголіття людини, а також способом уникнути проблем і неприємних ситуацій. Уважна робота з сонником, детальне пригадування сновидіння і аналіз побаченого у відповідності зі сформованими обставинами в реальному житті, допоможуть визначитися,, до чого сниться і що означає бігати уві сні.

Згідно з англійським сонником, брати участь в бігових змаганнях, означає швидке досягнення бажаного результату і перемогу над суперником.

Для того щоб правильно розтлумачити,, до чого сниться що значить бігати уві сні, слід пригадати причину своєї біганини. Безглуздо снувати по околицях, передрікає сімейним сонником бідність і втрати. Мчати нарівні з іншими людьми, тлумачиться як досягнення високих результатів в ділових переговорах.

Де, по чому, яким способом і в якому стані доводиться бігти сновидцу

Нескладно здогадатися,, до чого сниться бігати голим уві сні. Подібна картинка вказує виникнення тимчасових труднощів і фінансової потреби, а також може позначати оприлюднення секретів сплячої людини, які той ретельно приховував від громадськості.

Сновидіння, в якому вдається швидко бігати уві сні, згідно сонником, говорить про веселе проведення часу. Сновидець сповнений сил і енергії. Чим швидше доводиться мчати людині, тим довше шлях йому доведеться подолати для досягнення задуманих планів.

Значення,, до чого сниться бігати уві сні по сходах, залежить від напрямку маршруту. Підніматися по сходинках вгору, тлумачиться сонником, як необхідність приділити увагу рідним і близьким людям, які скучили за спілкуванням. Людям, які намагаються побудувати успішну кар’єру, подібна картинка обіцяє швидке переміщення по службових сходах.

Збігати вниз по сходах, означає, що спляча людина неправильно позначив цілі і пріоритети, можливо спосіб життя і цінності, не дозволяють сновідящій досягти висот.

Бігати під дощем уві сні, свідчить про загострення природних інстинктів і інтуїції. Прислухаючись до свого внутрішнього голосу можна обійти всі пастки, вміло розставлені недоброзичливцями.

Більшість сонників досить неоднозначно тлумачать,, до чого сниться бігати босоніж. Сонник Фрейда, вказує на скритність і неможливість оголити свої почуття і бажання в сексуальних відносинах. Сонник Цветкова ототожнює подібний образ з бідністю і гострою нестачею в фінансах.

Бігати по колу уві сні, означає тупикову ситуацію, в яку найближчим часом може потрапити спляча людина. Тільки робота над помилками і над самим собою, дозволить впоратися з виниклими труднощами.

Сновидіння, в якому довелось бігати по воді, символізує необхідність взяти під контроль справи, з якими завдяки своїй мудрості і великому досвіду буде легко впоратися. Довелося бігати по дахах, значить, ризик буде виправданий і приведе до успіху. Бігати на четвереньках уві сні — до порожніх старанням і невиправданим сподіванням.

Для дівчини, бігати по снігу, віщує заплутані і складні взаємини з коханою людиною. Чим більше панянка буде намагатися налагодити відносини, тим більше вони будуть ускладнюватися. Найвірнішим виходом в цій ситуації буде залишити все так, як є.

Біг тварин

Необхідність кудись поїхати на півмісяця — ось, до чого сняться пацюки бігають. Бачити, як щури мотаються по дому, говорить про сімейні неприємності, сварки і чвари між домочадцями.

Для дівчини, що бігають миші є вісниками швидкого сватання або заміжжя. Бачити, як миші нахабно шастають по дому, обіцяє домашні клопоти і проблеми у взаєморозумінні з друзями.

Бачити, як миші бігали по тілу, застерігає сновідящего про проблеми зі здоров’ям і різким погіршенням самопочуття. Також, подібна картинка застерігає про витівки недоброзичливців, які хочуть звести наклеп на і зганьбити добре ім’я сплячої людини.

Бачити або спостерігати за тим, як бігає корова, сонник тлумачить як поява непередбаченого і небезпечного справи, результат якого буде залежати не тільки від сновидіння, але і інших членів команди. Якщо корови біжать в потрібному або заданому напрямку, то всі спроби ворогів нашкодити не увінчаються успіхом.

Сонник бігати, до чого сниться бігати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: