Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник біжать люди, до чого сниться біжать люди уві сні

Багато хвилюючих миттєвостей переживе той сновидець, якому наснилися біжать люди, стверджують сонники. А ось якими вони будуть: радісними або сумними — підкажуть деталі мрії, як дрібні, так і основні. Згадайте, звідки або куди бігли люди уві сні, і ви зрозумієте,, до чого сниться подібний сюжет.

Сонник Міллера

Якщо ви бачите себе, що біжить з людьми, то це означає, що ви прийміть безпосередню участь у масовій гулянці, темою якої буде гумор і веселощі. Наснилося, що ви перемогли в бігу на довгу дистанцію? Радійте, ваші справи підуть в гору.

Цікаво,, до чого сниться промчав повз вас натовп? Таке сновидіння, на думку Густава Міллера, означає позбавлення від небезпеки. Особливо, якщо народ уві сні дуже голосно кричав під час бігу.

Марафон як символ кар’єрних змін

Приснився марафон, на думку сонника пастора Лоффа, обіцяє «боротьбу» за тепле містечко. Згадайте, радить тлумач, якщо уві сні ви прийшли до фінішу першим, то вам вдасться досягти мети і втілити в життя свої мрії, пов’язані з кар’єрою.

А ось програти в забігу, відставши або впавши, і спостерігати, як біжать люди обганяють вас — ознака того, що ви можете поступитися перемогу, зробивши помилку. Щоб уникнути подібної неприємності, сонник радить не нехтувати підказками долі і ретельно підготуватися до вирішальної сутички.

Нещасний випадок: Від поганих новин до приємних

До чого сняться палаючі біжать люди, повідає Східний сонник: ви отримаєте довгоочікувані вести, які вас дуже розбудують.

Наснилося, що сталася катастрофа на заводі, і ви бачите палаючих працівників, з криками розбігаються в різні боки? Ця мрія говорить про те, що ви почуєте про себе плітки, причому дуже образливі і прикрі.

А ось тлумачення сну, в якому ви берете участь в рятувальній операції, допомагаючи рятуватися тікає від повені людям, говорить про те, що вас порадують звістками, які наповнять життя новим змістом. Дівчині таке бачення може передвіщати заміжжя або вагітність.

«Розпродаж!!!», або Вам слід навчитися самоорганізації

До чого сняться біжать люди, що поспішають в магазин до його відкриття? За сонником Цвєткова, людська орава, що біжить уві сні до місця продажу будь-якого товару, пророкує суєту і хаос в життя через її неорганізованості. Вам слід розпланувати свої справи і правильно чергувати їх з відпочинком, щоб «життєва гонка» не принесла вам почуття розбитості і втоми.

Бачите уві сні, як в дверях торгового центру або магазину організувалася пробка? Ймовірно, у вас є товариш, «гальмує» ваше розвиток і просування, підказує сонник.

Склад бігають

Розбираючись, що обіцяють біжать люди, згадайте, з кого переважно складалася швидко рухається уві сні група:

 • З жінок — ви занадто багато часу присвячуєте неважливим речам і подіям;
 • З чоловіків — вам варто стати відвертіше в своїх емоціях;
 • Це були діти — вас чекає безтурботне байдикування і безтурботний відпочинок;
 • Люди похилого віку — вам варто проявляти більше ініціативності та участі в житті колективу;
 • «Різношерста» натовп — ваше життя буде рясніти різноманітними подіями.
 • Сонник біжать люди, до чого сниться біжать люди уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: