Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бегемот, до чого сниться бегемот уві сні

Міфологічний сонник вважає, що примарилося бегемот символізує собою негативну колективну силу. Якщо уві сні побачили це жива істота, то зустрінетеся наяву з вельми впливовою людиною. Цікавіше дізнатися більше про те,, до чого сниться це гігант? Прочитайте всі варіанти тлумачень.

Пророцтва Осіннього сонника

Бачити уві сні, що бегемот женеться за вами і ось-ось наздожене — до зіткнення з перешкодами, які будуть лагодити вам не дуже розумні і порядні громадяни. Як вчинити в даному випадку? Осінній сонник рекомендує не вступати в безглузді полеміки, а просто перервати з ними всіляке спілкування.

Успішно тікати від бегемота — до перемоги над обставинами. Незважаючи на труднощі, ви зможете отримати те, про що так мрієте останні місяці або навіть останні роки. Тлумачення такого сну вкрай позитивне.

Бачити уві сні бегемота, що стоїть в чистій воді — до великої удачі. Особливо якщо приснився великий і здоровий бегемот. Якщо сниться, що тварина стоїть у воді каламутній і затхлій, то доведеться жити якийсь період, стикаючись з постійними труднощами і невдачами.

Варіанти з Дитячого тлумача

Якщо приснився маленький бегемотик, плещуться у воді, то наяву у вас пропаде бажання що-небудь робити. Ви станете просто «плисти за течією», пластично підкоряючись обставинам. Дитячий сонник радить не затягувати з такою пасивною життєвою позицією, інакше ніколи не зможете досягти власних цілей.

Бачити, як уві сні маленький бегемотик бреде по красивому казковому лісі — до зустрічі з дивовижною людиною. Якщо сниться таке, то життя піднесе приємний сюрприз. Новий знайомий виявиться саме тим «поштовхом», який так вам необхідний останнім часом.

Думка сонника Міллера

Тікати від агресивно налаштованого бегемота або ж крокодила — до боротьби з досить сильним противником. Якщо приснилося, що крокодил покусав і заподіяв сильний біль — не розраховуйте на перемогу в даній ситуації. Її не буде. Краще подбайте про мінімізацію ймовірних втрат.

Сонник Міллера попереджає, що якщо примарився гіпопотам, то слід звернути пильну увагу на свою вагу. Ви схильний до ожиріння і безконтрольне споживання їжі призведе тільки до набору зайвої ваги і розвитку всіляких захворювань, пов’язаних з повнота.

Розшифровка сну Фрейдом

Психолог вважає, що приснився бегемот — це ваш сексуальний партнер в реальному житті. Улюблений, безумовно, такий же «товстошкірий» як і дана тварина. Він несприйнятливий до ваших бажань і зосереджений лише на собі.

Якщо сниться маленький бегемотик, то улюблений є незрілою особистістю. Він не зможе подарувати ті взаємини, про які ви мрієте. Позбавляйтеся якомога швидше від цього бегемота і починайте абсолютно нове життя. Знайдіть собі того статевого партнера, який буде дарувати тільки радість і приємні переживання, а не роздратування і досаду.

Сонник бегемот, до чого сниться бегемот уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: