Сонник бігає собака, до чого сниться бігає собака уві сні

До чого сниться, як бігає собака? Сонник вказує: з’явиться новий веселий приятель, а на старого друга завжди можна покластися. Крім того, сплячого вдасться вирішити виниклі складнощі власними силами. Але також бачення уві сні попереджає про конфлікти, підступи ворогів, сімейних чварах.

Готуйтеся протистояти лихові і недругам

Наснилося, ніби за вами женеться скажений пес? Сюжет попереджає: потрібно мобілізуватися, проявити твердість характеру, щоб вистояти в нелегкій боротьбі.

Бачити, як уві сні зла собака гарчить і мчить на сновидіння, означає: підступи злостивців можуть негативно позначитися на всіх сферах життя.

Нові приємні знайомства, відхід від небезпеки

До чого сниться, ніби поруч бігає собака, проявляючи грайливість? Сонник обіцяє: з’явиться новий друг, здатний додати в буденність веселощів і яскравих фарб.

Уві сні тварина дружелюбно налаштований до сплячого? Якщо він посварився з близькими або знайомими — незабаром помириться.

Дівчині таке сновидіння обіцяє зустріч з приємним чоловіком і масу позитивних емоцій.

Наснилося, як за вами бігала собака, яка хотіла вкусити, але ви змогли відбитися або прогнати її? Уникнете небезпеки, довірившись власної інтуїції.

Обережніше: прихований ворог, неконтрольована ситуація

Уві сні була присутня псина в наморднику, яка кружляла близько сновидіння? Серед його знайомих є людина, що таїть злобу. Він чекає слушної нагоди, щоб нашкодити.

До чого сниться, ніби своя собака бігає і не слухається команд? Сонник вказує: незабаром сплячий потрапить в ситуацію, на розвиток якої ніяк не зможе вплинути. Треба запастися терпінням, щоб гідно вийти з неї.

Вірний друг, подолання складнощів

Якщо вона бігає поруч — тлумачення сну наступне: у сновидіння є вірний друг, який завжди, якщо потрібно, підставить плече.

Наснилося, ніби зуміли прогнати переслідував вас пса, і він тепер тікає? Сонник пояснює: незабаром почнуться складнощі, але ви зможете вирішити їх власними силами.

Бачити уві сні, як тікає собака, яку вдалося налякати, означає: покажете ворогам, що ви не настільки беззахисні, як вони спочатку думали.

Деталі бачення

Пригадайте подробиці сновидіння. Отже, тварина:

 • Тікає — можливі непорозуміння, сварки з приятелями;
 • Носиться навколо — приємно проведете час з хорошим другом;
 • Приносить предмет, який їй кидаєте — відмінна фізична форма, прекрасне самопочуття;
 • Супроводжує на пробіжці — вірний друг, який завжди поруч;
 • Долає дистанцію при дресируванні — зможете захиститися в екстремальній ситуації.
 • Сонник Міллера: попереду удача

  До чого сниться: поруч бігає собака білої масті, налаштована досить дружелюбно? Сновидіння обіцяє удачу як на діловому терені, так і в любові.

  Уникайте обману, попереду розбрати

  Наснилося, як бігає собака за кішкою? Бачення попереджає: своїх друзів обманювати не можна, інакше вони відвернуться, і ви залишитеся одні.

  Якщо за сновидцем біжить зла або розлючена псина — наяву уникнути конфлікту не вдасться.

  Бачили уві сні, як гончак переслідує зайця? Згідно сонником, потрібно готуватися до неприємностей, розбратів в сім’ї.

  Сонник бігає собака, до чого сниться бігає собака уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: