Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бити жінку, до чого сниться бити жінку уві сні

У нашому повсякденному житті існує ряд правил. До одного з таких правил відноситься заборона на застосування фізичної сили по відношенню до представниць слабкої статі. Бити жінку — неймовірна жорстокість. Як правило, якщо уві сні ви побачили подібний сюжет, то прогноз не надто благопріятно. Соннік пророкує зраду, страждання, розлуки. Хочете точніше дізнатися,, до чого сниться це сновидіння? Прочитайте найчастіші передбачення.

Самому побити леді

Побити уві сні знайомої людини — вкрай негативний знак! Сонник Мандрівника переконаний, що зовсім скоро ви вступите з ним у тривалий конфлікт. Якщо присниться таке, проаналізуйте, з ким зараз у вас самі напружені взаємини. Проявіть всю свою стриманість і мудрість, щоб не загострити непрості відносини.

Ще, до чого сниться особисто побити жінку розповідає Лонго. Уві сні наносити удари по обличчю — до пліток. Сонник Лонго переконаний, що бити жінку по обличчю і тілу — до важких бід і неприємностей. Бачити такий сюжет означає, що в житті настає «чорна» смуга. Чим сильніше ви наносили жертві удари по обличчю, тим складніше буде впоратися з несприятливими обставинами.

Спостерігати з боку

Бачити уві сні побиту вагітну суперницю — до возз’єднання вашої родини. Жіночий сонник переконаний, що чоловік, усвідомивши досконалу помилку, незабаром постукає у ваші двері і попросить налагодити сімейні відносини. Наснилася побита вагітна суперниця? Добре подумайте над тим, чи варто рятувати довший тріщину шлюб.

Є трохи інший варіант опису,, до чого сниться вагітна представниця прекрасної статі з нанесеними на її тіло фізичними ушкодженнями. Не давати леді в образу злочинцям і лаятися з ними — до вчинення сміливого і благородного вчинку в реальному житті. Сучасний сонник вважає, що вам вдасться при певних обставинах приміряти на себе роль справжнього героя.

Пророцтва з сонника Міллера

Уві сні бити жінку і лаятися щосили — до спроб довести свою правоту наяву. На даний момент є якась людина або група людей, хто відноситься до сказаним словами з недовірою. Якщо хочете донести ту думку, що вважаєте єдино вірною, що не гарячіться, а будуйте діалог спокійно. Сонник Міллера впевнений, що тільки так можна бути почутим.

Ще Міллер пояснює,, до чого сниться бити жінку, яка є родичкою. Бачити подібне означає, що ви не відчуваєте себе частиною сімейного кола. Швидше за все мати, бабуся або дружина не дають того тепла, яке так би хотілося отримати. Наснилося подібне і ви хочете виправити ситуацію? Чи не уві сні, а наяву, щиро поговоріть з цією людиною про свої почуття.

Тлумачення з різних джерел

Тлумачення сну в ряді випадків залежить не тільки від самого сюжету, але і від джерела. Ось ще кілька варіантів:

 • Бити жінку — до її швидкої зраді.
 • Бити невтомно і каяття — до успіхів на службі.
 • Ображати красуню, яка є підлеглою — до слухняності нижче стоять співробітників.
 • Боляче щипати і дражнити красуню — до багатства.
 • Спочатку завдавати болю, а потім шкодувати — присниться таке може тим, хто знаходиться в душевних сумнівах.
 • Сонник бити жінку, до чого сниться бити жінку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: