Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник биті яйця, до чого сниться биті яйця уві сні

До чого сняться биті яйця? Сонник стверджує: найчастіше такий символ уві сні покликаний попередити людини про неприємності, збитки, погіршенні самопочуття. Однак іноді проблеми все-таки можна розв’язати, а доля може піднести сюрприз.

Ведіть себе обережніше

Наснилися биті яйця? Сонник застерігає: слід проявити обережність при спілкуванні. Можна необережним висловлюванням образити людину, який і без того закомплексований. Іноді краще промовчати, навіть якщо дуже хочеться висловити все накипіло.

До чого сниться самому бити їх? Ви самі розіб’єте власні мрії. Також вся вина за прийдешні неприємності ляже на вас, оскільки через власну помилку або неправильної поведінки самі їх спровокуєте.

Можливі втрати

Бити, щоб приготувати якусь страву уві сні, означає: наяву заради досягнення своєї мети доведеться чимось пожертвувати.

Наснилося бити їх? Сонник вказує: слабовілля і безвідповідальність сплячого дуже часто заважають йому вирішувати виникаючі труднощі, а відповідно — налагодити своє життя.

Довелося збирати биті яйця уві сні? Починання сновидіння принесуть втрати. Там, де планувався дохід, мають бути лише збитки.

Змиріться з неминучим — розбитого не склеєні

Крім того, збирати — намагатися наяву виправити якусь ситуацію. Однак це не вдасться — розбитого склеїти не можна.

До чого сниться викидати биті яйця? Сонник підказує: давно пора припинити відносини, які себе вичерпали і не приносять радості.

Доведеться приховувати правду

Викидати їх уві сні вказує: незважаючи на проблеми, що виникають, сплячий не опускає руки. Це дозволяє придбати відмінний досвід і загартувати характер.

Бачили збиті яйця? Якщо довелося їх збивати — сонник вказує: наяву доведеться спеціально недоговорювати, приховувати правду, щоб реалізувати свою задумку.

Також збиті в круту піну, особливо, якщо самі їх збивали, обіцяють вдалий романтичне побачення, яке принесе багато радості.

Кому наснилися?

Тлумачення сну залежить від того, хто його бачив:

 • Молода дівчина — проблеми зі здоров’ям;
 • Жінка — нездійснені надії;
 • Вагітна — загроза викидня;
 • Чоловік — фінансові втрати;
 • Наречена (наречений) напередодні весілля — можливо, друга половинка змінює вам.
 • Також биті яйця уві сні віщують чоловікам втрату друзів, союзників, які в скрутну хвилину не зроблять допомогу.

  Сонник Міллера: можливий сюрприз від долі

  До чого сниться бачити побиті свіжі яйця? Цей символ означає: доля готова піднести сюрприз, щедро обдарувати. Завдяки властивому вам почуттю справедливості, піднесеного розуму, ви станете улюбленцем багатьох людей.

  Деякі складнощі зможете виправити самі

  Жінці приснилося купити курячі, але вони згодом виявилися побитими? Сновидіння попереджає: вас можуть втягнути в справи, що загрожують невиправданими ризиками.

  Биті яйця уві сні віщують тривалі невдачі в особистому житті. Однак, піднімати, купувати курячі або помітити розбиті, приймаючи в дар — виправити всі проблемні ситуації на любовному фронті виявиться вам під силу.

  Бачити порожню шкаралупу від курячих — згідно сонником, непогане ознаку. Часто сновидіння означає: якийсь етап життя сновидіння завершено, людина переходить на новий рівень.

  Сонник биті яйця, до чого сниться биті яйця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: