Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бите скло, до чого сниться бите скло уві сні

Багато сонники ведуть суперечки щодо того,, до чого сниться бите скло. Так, наприклад, одні тлумачі стверджують, що цей образ обіцяє розбиті надії, інші вважають, що бачити уві сні осколки — знак позбавлення від невидимих, але заважають перешкод. Яке тлумачення підійде саме вам, підкажуть деталі сюжету.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера так пояснює бачення, в якому ви бачите навколо себе бите скло: можливо, вам не вистачало сили духу «розправити крила», але тепер ви відчуєте себе більш вільно.

Довелось уві сні розбивати вікно? Це означає ваше небажання підкорятися ситуації. А ось, якщо ви потрапили під осколковий «дощ», то бережіть себе, так як таке сновидіння може означати загрозу вашій репутації.

Що розбилося

Тлумачення сну про битому склі може здорово варіювати, в залежності від того, що саме розбилося уві сні. Порівняйте, як сонники пояснюють, до чого сняться різні скляні предмети, піддані биття:

 • Посуд — до сімейних проблем;
 • Статуетки — до сварки з одним;
 • Акваріум — до неприємних розмов, пліток;
 • Лампочка — хтось буде лагодити вам перешкоди в справах.
 • Бити вікно: Вас чекає вдалий період

  Якщо уві сні вам довелося бити скло, то пригадайте, за яких обставин це сталося, рекомендують сонники.

  Ось, наприклад, сонник Цвєткова пророкує позбавлення від незримого контролю, який доставляв сновидцу неприємності і складності в спілкуванні, якщо наснилося, що він б’є молотком вітрину магазину.

  А сонник пастора Лоффа пророкує досягнення мети тим, хто бачив уві сні, як вибив власним тілом вікно. Правда слід враховувати той факт, що домогтися бажаного буде складно, незважаючи на уявну простоту.

  Неприємні наслідки — ознака можливих неприємностей

  Наснилося, що ви ходили босоніж по битому склу і порізали ноги в кров? Не варто вирушати в дорогу. А якщо увігнали в ногу шматок скла, незважаючи на те, що ви ходили взутим, то це символ того, що в запланованому справі виникне перешкода.

  Ходити по склу, встеляли підлогу в церкві і відчувати, як дрібні скляні фрагменти вітражів, потрапляючи в взуття, ріжуть ступні — сигнал про те, що ви в чомусь обманюють, приймаючи брехню за істину.

  Контакт зі склом: Удача вже поруч

  Чи відчуваєте у себе в волоссі дрібні скельця і ​​лупа — знак того, що вашу голову «відвідають» блискучі ідеї. А ось, їхати за фрагментами скляних виробів — ознака того, що ви здатні на більше, ніж дозволяєте іншим думати про себе, пророкує тлумач Білого Мага.

  Прибирати шматки скла, або Внутрішнє переродження

  Зміни в житті, причому, переважно в кращу сторону, чекають того, хто уві сні збирав осколки битого скла. Наснилося, що ви підмітає осколки і викидаєте їх в сміття? У вас виникне непереборна тяга до внутрішнього самооновлення.

  А ось, за версією Циганського тлумача, який пророкує,, до чого сниться прибирання битого скла, тому, кому уві сні довелося збирати і не викидати скельця, розкидані на підлозі під ногами, слід з обережністю вибирати друзів. Так як приснився сюжет не виключає знайомство з людиною, який виявить бажання підпорядкувати собі волю сплячої людини.

  Нестандартне рішення, або Робочі моменти

  До чого сниться мрія, в якій вам довелося йти по дрібно подрібненого скла, розкиданих під ногами, і не відчувати болю, роз’яснить сонник Лонго: вам з легкістю вдасться досягти кар’єрних вершин, не дивлячись на підступи заздрісників.

  Є уві сні бите скло — ознака нестандартного підходу до вирішення проблемного питання. А якщо вам приснилося, що ви відчуваєте в роті шматочки битого скла упереміш з їжею, яку ви їсте, то поцікавтеся, до чого це сниться, радять сонники.

  Сонник міс Хассе дає таке пророцтво: якщо в роті ви відчули багато великих шматків, то це означає, що ви не гребуєте потеревенити про колег. А ось, є скельця заради задоволення — ознака того, що ви «гострі на язик».

  Сонник бите скло, до чого сниться бите скло уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: