Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бити дружину, до чого сниться бити дружину уві сні

Тлумачачи,, до чого сниться бити дружину сонник зазначає, що будь-яка демонстрація фізичної переваги уві сні віщує реальну перемогу. У ролі переможених можуть виявитися не тільки люди, а й обставини. Правда, передбачення не говорять, що буде легко.

Прислухайтеся до порад Міллера

Якщо приснилося бити дружину, сонник Міллера вважає сюжет нагадуванням про те, що владолюбство і наполегливість не завжди доречні в стосунках з близькими. Те,, до чого сниться символ, обіцяє негаразди в сім’ї і безлад в справах.

Схожий зміст має тлумачення сну, в якому жінці довелося бачити бійку з чоловіком. Сновидицей загрожує нерозуміння з боку домочадців. Сумнівні ідеї доведеться відстоювати.

Зміцнюйте позиції

Сонник Дмитра та Надії Зими пропонує напрочуд позитивний пояснення,, до чого сниться побити благовірну. Насправді наближається період сімейної ідилії, в якому не буде місця сварок.

Коли в сновидінні трапляється побити жёнушку, Китайський тлумач попереджає про вельми серйозних неприємностях, здатних наздогнати лише за порогом будинку.

Відунка Наві стверджує, що наяву ви складете зброю і передасте все повноваження особі, яку уві сні попало побити

Поза законом

Якщо уві сні довелося не тільки побити, але і вбити кохану жінку, снотолкователь Цвєткова радить подбати про репутацію: порожні плітки можуть кинути тінь на всю сім’ю.

Якщо вбити дружину попало ненароком, у Н. Грішіной є підстави вважати, що ваш союз хочуть зруйнувати за допомогою чорної магії. Коли всупереч кошмару, який довелося бачити уві сні, настрій зранку хороше, злих чар можна не боятися.

Юрій Лонго нагадує, що вбити можна не тільки фізично, а й морально. Схоже, на цей раз з’ясування відносин сновидцу не уникнути. Сказати гірку правду або вдатися до брехні на спасіння — вирішувати йому.

Що я накоїв!

Сонник Мандрівника детально роз’яснює,, до чого сниться бити дружину і бачити, що вона вбита або сильно побита. Коли сплячий шкодує про скоєне уві сні, символ віщує раптову ділову поїздку. Можливості відмовитися не буде, зате шанси повернутися з повним гаманцем дуже навіть високі.

Бити дружину і радіти, що вона побита, трапляється в стані прихованої ненависті до всього світу, включаючи найближчих. Сюжет також віщує комерційний успіх.

Середньовічний сонник Данила стверджує, що власноруч убита дружина — добрий знак, провісник сімейного благополуччя або одужання, якщо в будинку знаходяться хворі.

Шквал емоцій

У прогнозі,, до чого сниться бити дружину, часто мова йде не про конкретні події, а про ставлення сплячого до них. Сонники допоможуть дізнатися заздалегідь переважаючі настрої і передбачити, які вчинки вони можуть спричинити за собою.

 • Якщо приснилося бити дружину, наяву захочеться припинити давню ворожнечу;
 • Коли трапляється бачити подібний сюжет, дрібні проблеми в справах сильно засмутять;
 • Коли наснилося бити дружину, подбайте про надійність тилу: зовні багато недоброзичливців;
 • Якщо таке наснилося, дружину очікує радісна подія;
 • Бити уві сні дружину по обличчю трапляється напередодні сварки в реальному житті;
 • Побачене уві сні — типовий перевертень: відносини в сім’ї помітно покращаться;
 • Коли наснилося бити не дружину, а коханку, вашу зв’язок викриють.
 • Відлуння минулого

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться вдарити колишню кохану. Езотеричний сонник трактує сюжет як символ недоговореного. Можливо, вам і справді є, про що поговорити. Бесіда по душах допоможе відпустити минуле або хто знає, чим закінчиться ця розмова?

  Якщо приснилося підняти руку на колишню, Універсальний сонник віщує дивовижна подія. Бачити колишню в стані конфлікту означає, що скоро вдасться її забути.

  Третій зайвий

  В сонник ясновидиці Ванги знайдеться пояснення, що означає побиття за зраду. Побачене уві сні попереджає про неприємності з усіх боків: фінансові ускладнення, нерозумінні оточуючих, невірність коханої також в повному обсязі виключена.

  В сонник Фрейда побої за зраду уві сні символізують власну невпевненість і, як результат — незадоволеність і таємні помисли змінити партнерку.

  Значить, любить

  В сонник Медеї міститься пояснення,, до чого сниться бити свою дружину і матір. Як ні парадоксально, такий несподіваний поворот подій відображає турботу сплячого про найулюбленіших в світі жінок і занепокоєння про них.

  Бити свою дружину чи маму до крові уві сні трапляється, коли сновидіння мучить почуття провини перед ними. Іноді те, що вам приснилося, уособлює складності в спілкуванні між рідними людьми.

  Сонник бити дружину, до чого сниться бити дружину уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: