Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бісер, до чого сниться бісер уві сні

Незважаючи на поширену думку про те, що бачити дрібні намистинки уві сні пророкує сльози, то,, до чого сниться бісер, згідно сонником, є передвістям радості і благополуччя сплячої людини.

Сонник доктора Фрейда, пов’язує приснився бісер зі схильністю сновидіння розмінюватися на дрібниці, ставлячи їх вище загального життєвого сприйняття. Саме це відштовхує від Вас людей, які бачать в не цілісне особистість, а поверхневого, меркантильного людини.

Колір і особливості бісеринок

Чорні бісерні намиста уві сні пророкують зміни, які можуть негативно позначитися на сновідящій. Приснився образ може говорити про те, що спляча людина не є шанувальником будь-яких змін в житті, і тому сприймає їх як щось погане.

Сонник Езопа пояснює,, до чого сниться бісерне намисто на шиї або браслет на руці, попередженням про марність Ваших дій і клопоту. Можливо, варто поміняти напрям прикладених зусиль або придумати обхідний шлях, який дозволить досягти бажаного.

Бачити гарне, різнобарвне прикраса на шиї іншого персонажа — до виникнення бажання домогтися свого любимо шляхом. Бережіться, оскільки Ваші дії можуть негативно вплинути на життя інших людей.

Дії, пов’язані з бісером

Розсипати уві сні дрібні намистинки, застерігає сонником Езопа про ризик втратити підтримку близької людини в відповідальний і складний період життя. Міллер тлумачить приснилося сновидіння загрозою втрати поваги друзів і розташування оточуючих.

Збирати на підлозі намистинки порвати прикраси віщає про бажання сновідящего повернути колишні стосунки. Дівчині приснилося сновидіння віщає про підсвідомому бажанні возз’єднатися з колишнім коханим.

Бачити на підлозі бісер, віщує можливі розходження в думках сновидіння і оточуючих. Не варто розпорошаться по дрібницях, доводячи людям свою точку зору, оскільки вони не зрозуміють Вас.

Збирати і перебирати бісер, розкладаючи його за розмірами або кольором, передрікає про період наполегливої ​​і кропіткої праці, який не буде оцінений оточуючими по заслугах.

Вишивати уві сні бісером, перебирати, вибирати або купувати його для свого творіння, передрікає про можливість зануритися в роботу з головою, яка вимагає зосередженості і терпіння, але результат перевершить всі Ваші сміливі очікування.

Успіх в справах не за горами

Сучасний суміщений сонник пояснює,, до чого сниться збирати і нанизувати бісер, прихильністю до сновидцу багатого і впливового людини, який з готовністю надасть допомогу в будь-якому важкій справі або спірних питаннях.

Вишивати дрібними намистинами одяг уві сні пророкує сонником про щедру винагороду за виконану роботу. Можливо, керівництво оцінить працю сплячої людини і запропонує посаду, на яку давно претендував персонаж.

Готуйтеся — радість близько

Сонник Міллера роз’яснює,, до чого сниться перебирати і вважати бісер, добрими і радісними подіями, що незабаром відбудуться в житті сновідящего.

Довелось уві сні віддавати маленькі скляні вироби, говорить про можливість подарувати щастя своїм близьким або коханим. Купувати уві сні різнокольоровий бісер — до радісного звістки, приємних новин.

Сонник бісер, до чого сниться бісер уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: