Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник битва, до чого сниться битва уві сні

Будь-яка битва уві сні символізує протистояння зовнішнього і внутрішнього, потреба в гармонії і спокої. З огляду на різні деталі, сонник докладно розповість, до чого ще сниться сноведійное бій.

За Міллеру

Містер Міллер у своєму сонник стверджує, що ви будете боротися з безліччю труднощів. Але в підсумку неодмінно опинитесь переможцем.

Боріться!

Бачити уві сні битву означає, що в душі надовго оселилося занепокоєння і невизначеність.

Сонник також підозрює, що наяву ви повністю відмовилися від боротьби і цілком покладаєтеся на долю.

Наснилося, що ви особисто берете участь в будь-якому бою? Наяву посварився з колегами, друзями чи сусідами.

Кому приснилося?

Більш повне тлумачення сну дадуть його нюанси. Але перш за все, сонник рекомендує врахувати, кому саме трапилося бачити бій.

 • Хворому — до швидкого одужання.
 • Молодий кокетці — до суперництва шанувальників.
 • Сімейної матрони — до розбіжностей в будинку.
 • Хлопцеві — до нового захоплення.
 • Самотньому чоловікові — до конкуренції.
 • Одруженому — до запрошення на чуже весілля.
 • Станете начальником!

  До чого сниться битва на мечах? Якщо вам трапилося бачити її з боку, то ще раз подумайте, перш ніж приймати відповідальне рішення.

  Самому битися уві сні на мечах означає, що ви заімеете грізного суперника або навіть ворога. Іноді битва на мечах, на думку сонника, знаменує велику вигоду і удачу, але тільки якщо ви стали переможцем.

  І, звичайно ж, не варто засмучуватися, якщо в ході битви ви отримали поранення. Це символ швидкого призначення на нову посаду.

  Символ негативу

  Битва на ножах вважається уві сні негативним знаком. Вона обіцяє сварки і розбіжності, збитки, невдачі та інші проблеми різного ступеня тяжкості.

  До речі, якщо чоловікові приснилося, що він бився на ножах, то сонник впевнений, що у нього з’явиться суперник і привід для ревнощів, що в підсумку призведе до розставання з коханою.

  Готуйтеся!

  До чого ще сниться битва? Якщо йде війна з численними боями і битвами, то попереду намітився цілий етап, наповнений конфліктами, сварками і розборками.

  Наснилося, що почалася війна? Будьте готові виконати неймовірно важку і відповідальну роботу, що вимагає часу і повної самовіддачі.

  Чого ви боїтесь?

  До чого сняться воєнізовані ігри? Сонник впевнений, що вони символізують марнування часу, безглузді суперечки і забави.

  Подібні ігри уві сні знаменують небажання сновидіння вплутуватися в реальні проблеми. Іноді ігрова постановка битви має символічне значення і відображає ритуальність чого-небудь.

  Ви впораєтеся!

  Наснилася якась битва і грандіозна перемога в ній? У реальності ви зумієте впоратися з труднощами.

  Якщо битва з невідомим ворогом принесла вам перемогу, то поправити справи, знайдете вірний вихід з положення і заслужите прихильність Фортуни.

  Для хворих перемога уві сні знаменує переломний момент захворювання і подальше одужання.

  Не поспішайте…

  До чого сниться, що ви програли в битві? Сонник впевнений, що погані вчинки оточуючих завадять в успішному здійсненні планів.

  Програш уві сні це ознака занепаду сил і депресії, що починається. Після такого фіналу не варто починати нові справи або відносини — вони приречені на невдачі.

  Реальні сутички

  Найцікавіше тлумачення має сновидіння, в якому довелося боротися з демоном. Для людей практикуючих магію це відображення успіхів в практиці.

  Для інших сновидцев битва з демоном попереджає про сутички з начальством, недругами або конкурентами.

  Сонник битва, до чого сниться битва уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: