Сонник бити чоловіка, до чого сниться бити чоловіка уві сні

Якщо уві сні вам пощастило бити чоловіка, то сімейне життя обіцяє бути довгим і щасливим. До чого ще сниться це дивне явище? Сонник відкриє всі секрети сновидіння.

Не сумнівайтеся!

У нічну пригоду сам сталося бити чоловіка за зраду? Наяву буде примирення після сварки. Це бачення також обіцяє сімейну радість і удачу.

Наснилося, що ви сильно побили чоловіка за зраду? Можете не сумніватися в його вірності і перестаньте ревнувати.

Якщо при побитті за зраду ви відчули радість, то сонник думає, що наяву очікуються докори сумління за якийсь вчинок.

За Міллеру

На думку сонника пана Міллера, зарядити судженого уві сні по обличчю — до поваги і довіри подружжя в реальності. Одночасно бачити подібну мрію — до небезпеки вторгнення в особисті відносини ззовні.

Вибачте!

До чого ще сниться цей захід? Вдарити в серцях по обличчю чоловічка означає, що ви вибачте йому давню образу або ж перестанете підозрювати в невірності.

Крім того сонник вважає, якщо уві сні дружина вдарила чоловіка по обличчю, то його чекає хвороба. Якщо чоловікові довелося бачити, що його надавали ляпасів, то це символізує впевненість в собі і спокій.

Конкретні трактування

Розширене тлумачення сну можна отримати при врахуванні того, чим саме вам довелося бити чоловіка. Сонник пропонує кілька конкретних інтерпретацій.

 • Рукою — до фізичної напруги.
 • Ногою — до твердої життєвої позиції.
 • Батогом — до гостей.
 • Сковородою — до задовільного перебігу справ.
 • Качалкою — на жаль.
 • Ременем — до надмірної суворості.
 • Будете головною!

  Якщо вам трапилося уві сні побити свого чоловічка по голові і ви отримали у відповідь удар кулаком, то гряде велике сімейне розгляд. Якщо ви вдарите його кулаком, то бути вам головною.

  Приснився побитий чоловік? Сонник думає, що незабаром ви відчуєте відчуття спустошеності. У той же час бачити сновидіння, в якому був побитий обранець — до заохочення і подарунку за труди.

  Знак безпорадності

  До чого сниться бити чоловіка п’яного? Це означає, що наяву ви частенько відчуваєте себе безпорадною і нездатною вплинути на обставини.

  Одночасно ганяти п’яного чоловіка в нічних мареннях означає, що в житті він слабкий і безвольний людина, що вкрай вас дратує.

  Не витрачайте енергію!

  Якщо приснилося, що ви побили свого судженого до крові, то гряде період переживань і хвилювань. Це також вказівку на те, що ви даремно витрачаєте свою енергію.

  Уві сні трапилося побити чоловіка до крові? Бачення закликає негайно проявити ініціативу у вирішенні якоїсь проблеми.

  До довголіттю

  До чого сниться, що доводиться бити чоловіка вже померлого? Сонник думає, що це натяк на віджилі почуття, причому не обов’язково до чоловіка.

  Сновидіння підказує, що незабаром щось втратить для вас свою важливість і Хто має прийти новий період в житті. Бити уві сні померлого, що прогнати його — до довгого життя.

  Негативний ознака

  Наснилося, що б били покійного чоловіка? На особистому фронті очікується багато неприємних сюрпризів.

  Взагалі сонник впевнений, що ображати в мріях покійного — дуже погано. Це пророцтво великого нещастя.

  Все відкриється!

  До чого сниться бити чоловіка колишнього? Це означає, що зберігається дбайливо таємниця випадково стане відомою всім.

  Якщо приснилося, що ви побили колишнього, то в реалі зустрінете нового друга, отримаєте несподіваний дар або знайдете щось цінне, але необов’язково матеріальне.

  Це бачення має і негативну трактування. Так побити колишнього чоловічка уві сні — до провалу далекосяжних планів.

  До пліткам

  Наснилося, що ви побили чоловікову коханку? Це провісник того, що ви станете предметом пліток і будете відбиватися від нападок оточуючих.

  Сталося відметелили коханку уві сні? Якась особистість пред’явить вам свої права і вас це вкрай засмутить.

  Сонник бити чоловіка, до чого сниться бити чоловіка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: