Сонник бити по обличчю, до чого сниться бити по обличчю уві сні

Тлумачити сни — заняття не таке просте, як може здатися. Бо часом, найменша деталь або незначне обставина здатні змінити значення сновидіння. Ось, наприклад, сонники, тлумачачи,, до чого сниться бити по обличчю когось, рекомендують згадати: за що вдарили, якими були наслідки, і взагалі, ви чи били уві сні або вас.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви били по обличчю когось, то це означає, що ви — особистість дуже боязка і невпевнена в собі. Ви намагаєтеся «випустити» свій гнів і дратівливість через сновидіння. Жінка бачить уві сні, що чоловік б’є її по щоках, і її хвилює, до чого це сниться? Бачення означає, що в родині «оселиться» розлад.

Коротко про побитого…

Від того, кого саме били по обличчю, залежать і значення сновидінь. Ось,, до чого сниться побиття конкретної людини:

 • Улюбленого — він змінить вам;
 • Незнайомого чоловіка — до приємних знайомств;
 • Колишнього хлопця — ви не можете «відпустити» ваші відносини;
 • Суперницю — ознака вірності коханого.
 • Небіжчика — ви бажаєте приховати якусь інформацію про себе.
 • Когось із батьків — очікуються зміни на гірше;
 • Бити по обличчю самого себе — до досягнення мети.
 • Ви — жертва нападу, або Неприємності уві сні і наяву…

  А ось, які тлумачення дають різні сонники, якщо наснилося, що вас били по обличчю.

  Сонник пастора Лоффа, наприклад, вважає, що подібне сновидіння — це відображення реального стану справ. Сновидіння в реальності хтось ущемляє, хтось, хто має над ним найменший контроль: дружина, начальник, представник влади і т. п.

  А ось міс Хассе в своєму сонник йому заперечує. Тлумачення сну, в якому вас б’ють по щоках, обіцяє неприємні звістки про те, хто вас побив.

  Якщо руки розпускали ви — знак успіху і перемоги

  Наснилося побите обличчя колеги, якого відлупцювали саме ви? В реальності вам вдасться взяти верх в якомусь парі або суперечці. Побити уві сні чоловіка — знак того, що сновидицей щаслива в шлюбі. Дізнатися,, до чого сниться бити по обличчю чоловіка за те, що він виявляв знаки уваги іншої жінки, допоможе Циганський сонник. Він пророкує перемогу над суперницею, якщо така є.

  Побите обличчя заплаканої мами приснилося? У вас не виходить з неї ладити в реальному житті. Побите обличчя мами світилося від щастя уві сні? Відбудеться подія, яка принесе вам удачу.

  Спостереження з боку, як символ жалю

  Наснилося, що ви бачите, як хтось розбив ніс людині, якого ви добре знаєте? Трактування залежить від подальших дій: уві сні ви встали на захист цієї людини — ви чимось образили його наяву і тепер вже покаялися; осторонь спостерігали за тим, як йому розбили фізіономію — образа зачаїлася в душі у вас.

  Хочете знати,, до чого сниться бачення, в якому розбили брову людині смутно вам знайомому? Східний сонник вказує на те, що подібні мрії символізують жалю про щось.

  Реакція на побиття — Від радості до смутку…

  Наснилося, що побили вашої дитини: не має значення, доньку чи сина? Ви незадоволені тим, як складаються обставини навколо вас. Дитина була ще малий, і весь час плакав — будете багато клопотати, пророкує Місячний сонник. Доросла дочка постала перед вами з кров’ю на вилицях — клопоти принесуть не ті очікування, на які ви розраховували. Дитина не промовив ні єдиної сльозинки — все здійсниться так, як ви і планували.

  Бачити, що жінку так сильно били по обличчю, що вона втратила свідомість — символ приховування секрету. А якщо жінку довелося бити по обличчю, щоб привести її до тями, то остерігайтеся розкриття своєї таємниці, бо воно матиме величезний резонанс, попереджає Жіночий сонник.

  Сонник бити по обличчю, до чого сниться бити по обличчю уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: