Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білизна — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Прати уві сні постільна білизна віщує вам сльози, зміни в житті на гірше, образи і образи, які можуть закінчитися розлукою з близькою людиною. Біднякам сон такий сон обіцяє благополуччя, особливо якщо воно чисте і випрасувана. Бачити уві сні, що інші перуть свою постільну білизну, — погана ознака, що означає, що ви будете втягнуті в якийсь великий скандал і ваша репутація серйозно постраждає. Дивіться тлумачення: Одяг, Прати.

Якщо уві сні ви викручуєте і віджимають мокрий одяг, то вас чекають прикрощі і неприємності. Сон, в якому ви розвішуєте на мотузці тільки що випрану білизну, означає отримання великого виграшу або отримання спадщини. Якщо воно раптом виявиться рваним або в плямах, то вас чекає судовий розгляд, суперечки з родичами і сімейний скандал. Укладати в скриню випрасувана білизна — знак скупості і педантичності. Сон також означає, що ви нізащо не поступіться другу чи родичу в якомусь суперечці. Дивіться тлумачення: Скриня, Меблі.

Бачити білизна чистим в шафі — благополуччя. Якщо уві сні ви купуєте постільну білизну, то вас очікуєте багато образ, розчарувань і неприємностей. Іноді такий сон пророкує вам, що скоро у вашому будинку відбудуться важливі зміни. Продавати свій останній постільний комплект уві сні — передвісник великих невдач, втрат і потреби. Дивіться тлумачення: Шафа, постіль.

Сонник Лоффа

Буває постільна білизна, буває нижню білизну, але набагато важливіше те, чисте воно чи брудна. Багатьом, ймовірно, знайомий вираз «ритися в брудній білизні», що в переносному сенсі означає розводити плітки, докопуючись до інтимних і не завжди приємними особливостей приватного життя інших людей. Якщо вам сниться, що ви бачите купу брудної білизни, то це означає, що ви можете стати свідком якоїсь прикрої або просто некрасивою ситуації, пов’язаної з іншими людьми.

Якщо вам сниться, що ви перете брудну білизну, то вас можуть втягнути в якісь нехороші справи, ви станете учасником неприємних з’ясувань відносин. Якщо вам сниться чисте — це знак того, що вам нема чого боятися: за ваші справи вас не засудять і не будуть заважати вам зайвими порадами. Якщо вам сниться гарне мереживну нижню білизну, то цей сон віщує романтичне побачення, наповнене гамою інтимних переживань. Купівля його на ринку або в магазині може стати символом пристрої затишку у вашому домі і налагодження відносин з родичами.

Сонник Міллера

Побачене уві сні білизна — до виграшу або отримання спадщини. Якщо воно порвано на дрібні клапті — у вашій кар’єрі може відбутися збій. Іржаві плями на постільній білизні — чекайте гостей. Розвішані для просушки на мотузках — передвіщає сварки і розлади з друзями і коханою людиною, самотність. Викручувати і віджимати мокру білизну — непорядні справи. Самою розвішувати його на мотузці — хвороба близького родича. Знімати з мотузки сухе — біда в будинку. Прасувати білизну праскою — галасливий візит веселій компанії.

Наснилося брудну білизну — значить, що ви є об’єктом брудних пліток, однак привід для цього ви дали самі. Якщо ви прали його на руках, то наяву ви відчайдушно намагаєтеся приховати від оточуючих ваш негарний вчинок або робите вигляд, що вам немає діла до думки оточуючих, хоча насправді це не так. Побачити красиве нижню білизну — означає, що ви маєте бездоганний смак, властивий вам з народження.

Сучасний Сонник

Розвішувати чиста постільна білизна на мотузці — до виграшу, отримання спадщини; просто бачити висить одяг — до сварки з близькими людьми; викручувати мокре — викрити зраду. Складати в шафу — до скупості, але просто побачити уві сні стопку чистої білизни — наяву мати достаток. Міняти чи купувати постільну — до хвороби.

Прати або застеляти ліжко брудною білизною — до образи, неприємностей, розплату за гріхи минулого. Якщо молода жінка бачить себе уві сні в дорогій білизні — у неї буде вірний шанувальник; якщо вона приймає його в подарунок від незнайомця — це попередження про спокуси і спокуси. Білизна кошик уві сні — застереження, будьте вкрай обережні, якийсь підступний чоловік спробує скористатися вашою добротою. Не дайте йому застигнути вас зненацька.

Еротичний Сонник

Чиста білизна — до благополучних переміщень в сімейних відносинах, для вагітної жінки такий сон віщує благополучні, легкі пологи. Якщо незаміжня дівчина уві сні гладить білу білизну, то таке сновидіння означає, що їй пощастить вдало вийти заміж. Забруднити свежевистіранное плаття в грязі — скоро ви будете несправедливо засмучені або покарані, розвішувати мокру одяг для сушки — задумані Вами справи благополучно завершаться. Якщо Ви бачите на собі брудну білизну, то незабаром Ви станете предметом образ, пліток і обговорення, жінку такий сон попереджає про необхідність подбати про власну честь і гідність.

Англійська Сонник

Бачити себе в сні в чистій білизні віщує добрі вісті в найближчому майбутньому, вірність і щирість судженої, яка незабаром доведе Ваш роман до благополучного завершення. Цей сон — знак величезних успіхів в справах, а для фермера — знак багатого врожаю та сімейного щастя. Якщо Вам сниться білизна з картатої матерії — отримаєте спадщину, якщо бачите брудне — це до бідності, хвороби, нещастя, а також до розчарування в любові, суперництва, ревнощів і т. д.

Сонник Хассе

Білизна вішати — чекайте виграшу або спадщини; акуратно укладати його — до проявів скупості. Якщо ви білизна уві сні купували, то наяву захворієте. Прали його або замивалося брудна пляма — це теж до хвороби, а також до образ і неприємностей. Якщо уві сні ви викручували мокру білизну або бачили, як це робили інші, справи будуть погані: вас чекають різноманітні неприємності, образи, нездужання. Сушити його — близький родич захворіє.

Сонник Фрейда

Будь-яке білизна — є символом жінки. Постільна — символізує усталені сексуальні контакти. Будь-які операції з білизною, такі як прання, прасування, лагодження та т. д. — кажуть про вашому прагненні до експериментів в області сексу. Вибір і покупка — символізують розрив з сексуальним партнером. Білизна, розвішана на мотузці — говорить про те, що ви схильні афішувати свої сексуальні досягнення серед друзів і знайомих.

Французький Сонник

Прати білизну — затіяти генеральне прибирання в будинку або на робочому місці. Бачити брудне — до сімейних чвар і негараздів. Бачити чисте, пахне свіжістю на полицях шафи — до матеріального благополуччя. Одягати нижню білизну — дізнатися цікаві новини. Ходити в гарнітурі — вас здолають неспокійні думки. Купувати білизна в магазині — влаштувати сімейні справи.

Сонник Менегетті

Білизна (нижня) завжди вказує, крім загального значення образу одягу, на ту частину тіла, яку прикриває, або на фетишизм, що приховує природний еротизм за шизофренічною агресією. Фетишизм (від франц. Fetiche — ідол, талісман) — схиляння перед неживими предметами.

Сонник Лонго

Чисте і світле постільна білизна — ознака вашого душевного комфорту і гарного настрою. Брудна або рване — символ прийдешніх негараздів, які можуть позбавити вас спокою. Прання свого білизни уві сні — часто означає наближення важкого або неприємного захворювання.

Езотеричний Сонник

Прати власний одяг — з пам’яті зітруться непорядні вчинки або тяжкі спогади. Все, що вас обтяжує, скоро забудеться, хворобливі переживання покинуть вас. Розвішувати чисту білизну після прання — до нових досягнень, оптимізму і активності.

Ісламський Сонник

Якщо сниться чисту білизну, то сон обіцяє громадське визнання, високе положення, повагу і шану оточуючих. Для дівчини побачити красиве і чисте плаття означає, що її чоловік буде чудовим і шанованою людиною.

Сонник Мандрівника

Брудне — ганьба, приниження, сором; нечисті спонукання; плітки. Нижня білизна — сексуальні бажання. Прати — до пліток. Вішати — виграш, отримати спадок. Мокру білизну — важкі стосунки.

Китайський Сонник

Простолюдин в білому одязі приходить до тебе в якості посланця і кличе тебе — віщує смерть. Сам себе бачиш одягненим в білий одяг — проти тебе хтось щось замишляє.

Сонник Цветкова

Бачити чисту білизну — до здоров’я; брудне — до втрати; рване — до хвилювання про старших в сім’ї. Білизна в крові — до спадщини.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: