Сонник білка в руках, до чого сниться білка в руках уві сні

Якщо ви забажаєте з’ясувати,, до чого сниться білка в руках, то отримаєте два-три, а то й більше відповідей. На думку сонників, цей милий гризун, побачений у сні, пророкує метушливі клопоти. А ось, наскільки нудними вони будуть, залежить від численних подробиць сновидіння.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилася білка в руках, то це означає візит друзів. Білок було багато? В такому випадку, вас чекає успіх на роботі і, як наслідок, підвищення.

Бачити уві сні, що ви гладите бельчонка — символ сімейного благополуччя і радості. А ось, вбити тварину означає, що скоро у ваше життя увійде самотність і неприязнь, засмучує сонник.

Догляд за білкою, як символ клопоту

Вам приснилося, що ви підібрали знесилену білку? Це означає, що в реальності вам доручать завдання вельми клопітка і витратна, пророкує Сучасний сонник.

Бачите уві сні, що ви тримаєте білку в руках, не відпускаючи її ні на хвилину? Вас чекає удача! Але якщо ви вирішили отримати більш точні прогнози,, до чого сниться подібна мрія, то пригадайте поведінку звірка. Білка, яку ви тримали, сиділа смирно, не намагаючись втекти — все турботи і проблеми, що не дають вам спокою, відійдуть на задній план, «випустивши» вперед успіх і радість.

А якщо наснилося, що білченя, якого ви тримаєте уві сні, намагається втекти, кусаючи і дряпаючи, то приготуйтеся до того, що вам доведеться наполегливо боротися з обставинами, пророкує сонник Медеї.

Маленька напарниця, або Несподіване щастя

Тлумачення сну, в якому ви граєте з білкою, в руках у вас сидить, порадує сновидіння: ви довго і наполегливо працювали і заслужили на щастя й удачу. Але, навіть не дивлячись на це, щастя, яке на вас «обрушиться», буде раптовим.

До чого сниться чоловікові мрія, в якій він гладить або лоскоче за вушком пухнастого гризуна, підкаже сонник пастора Лоффа. Подібні сюжети віщують необтяжливе знайомство з дівчиною, яка має вітряний характер і не відноситься до життя серйозно. Але ці якості не стануть на заваді прекрасним стосункам.

Годувати тварину — знак непосидючості і марнотратства

Хочете зрозуміти, що обіцяє бачення, в якому ви годуєте білку зі своїх рук? Погортайте Східний сонник. Його пояснення даного сюжету полягають в наступному: звір гризе горішки — до метушливого життя, яка, слід зауважити, вас не засмучує, а навіть радує.

Білка в руках відмовляється приймати їжу, якої ви її годуєте — придбання, яке ви зробите найближчим часом, виявиться витратним, але марним.

Колір шкурки

Розібравшись з усіма можливими перипетіями того,, до чого сниться білка в руках, залишилося з’ясувати лише один нюанс: якого кольору був хутро приснився гризуна. Отже:

 • Бачити уві сні руду білочку — ви отримаєте яскраві емоції від усього, що з вами трапиться;
 • Звір в сріблястій шубці — до теплої і душевній обстановці в будинку;
 • Чорний білченя грав з вами — не втрачайте пильності, інакше потрапите в халепу;
 • Білосніжна шкурка, побачена уві сні, обіцяє радість і удачу.
 • Сонник білка в руках, до чого сниться білка в руках уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: