Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білка, до чого сниться білка уві сні

Сонник вважає, що білка є символом жіночої чарівності і кокетування, а також брехливих чуток і підступних інтриг. Чоловікові, який побачив уві сні білочку, варто побоюватися обману, облуди і зради в коханні. Але, це далеко не єдине пояснення,, до чого сниться це дрібне тварина. Детальніше дізнатися, що обіцяє появу в нічних мареннях даного символу можна, згадавши сюжет сновидіння, його емоційну картину, різні дрібні деталі і закінчення.

Сучасний тлумач

Людині, якій приснилася білка, гряде величезний успіх в справах як фінансових, так і амурних.

Якщо доводиться годувати білку з руки, це обіцяє зустріч з добрим старим другом. Якщо білка сидить в клітці і спокійно їсть, то Сучасний сонник в цьому випадку передбачає щасливу і тихе сімейне життя.

Людям, які займаються бізнесом, приснився білка віщує програний судовий позов, зрада партнерів або втрату грошових вкладень.

Сновидіння, в якому білка сидить на руках, трактується як передвістя несподіваної радості і щастя.

Чоловіки, які уві сні тримають білку на руках, познайомляться з цікавою і красивою дівчиною, але вона виявиться настільки вітряна і несерйозна, що такі відносини будуть тривати менше двох місяців.

Пояснення сновидіння Міллером

Якщо уві сні білка вкусила вас, значить, незабаром настане несприятливий період в житті. Сімейне життя буде валитися на очах, всі рідні і близькі в усьому будуть звинувачувати вас. Даний сонник радить зібрати всю волю в кулак і з гідністю витримати випробування.

Міллер розтлумачує,, до чого сниться сидить на дереві білка. Цей сюжет обіцяє знайомство з дівчиною, яка виявиться нещирою в своїх почуттях. Сон може передбачати і прибуток, в результаті чого, можна знайти гарне матеріальне становище і відпочити за кордоном.

Приснилося ласкаве звернення зі звіром віщує повну ідилію і взаєморозуміння в сім’ї. Якщо уві сні за білочкою женеться собака, значить, скоро в родині настане період сварок, скандалів і з’ясувань відносин.

Якщо сниться відразу багато білок, це обіцяє низку радісних зустрічей, а також прийдешні приємні посиденьки з друзями.

Вбити звіра уві сні — до невдач і довгого самотності. Сонник Міллера попереджає, що «чорна смуга» триватиме досить довго.

Різні тлумачення

Сюжет, в якому довелось побачити кілька білок, віщує швидку зустріч з друзями або однокласниками і веселе проведення часу. Також сонник Гришиной попереджає, що бачення може служити попередженням можливого обману в діловій сфері. Людям, яким гряде підписання контракту, слід ще раз його перечитати, щоб не наштовхнутися на шахраїв.

Нічні мрії, в яких ви годували білку з рук, характеризують вас як метушливого і непосидючого людини, яка любить життя, насичену різними пригодами.

Наснилося, що звір перестрибує з гілки на гілку? Це означає, що залишилися незавершені справи, які слід підтягнути.

Якщо сниться білка з білченяти, то це означає прийдешні клопоти. Східний сонник вважає, що для жінки бачення може бути ознакою серйозних відносин з чоловіком. Побачити уві сні подібне вже заміжньої дівчини — до поповнення сімейства.

Якщо уві сні тварина гризе горіхи, то незабаром в реальності доведеться пережити вкрай неспокійний період. Сонник Езопа радить не витрачати себе на порожні турботи, а зосередитися на головному.

Сонник білка, до чого сниться білка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: