Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білка в будинку, до чого сниться білка в будинку уві сні

Кумедний рудий непосидючий гризун — білка — символ неоднозначний, запевняють сонники. Якщо вам приснилася білка в будинку, то вас можуть очікувати в рівній мірі, як напад невгамовної енергії та діловитості, так і клопоти, пов’язані з побутом та сім’єю. Щоб правильно витлумачити підказки, що посилаються долею, і зрозуміти,, до чого сниться ця тваринка, необхідно врахувати всі нюанси того, що ви бачили уві сні.

Сонник Міллера

Чекайте візитерів і гостей, які принесуть в будинок веселощі і приємні клопоти, обіцяє сонник Міллера тим, хто уві сні бачив білку в будинку. А ось, якщо уві сні ви, прийшовши додому або на роботу, виявили в приміщенні велику кількість рудих гризунів, означає популярність і зростання авторитету, що неодмінно призведе до успіху в справах кар’єрних.

Погано буде того, хто уві сні підстрелив бельчонка і приніс трупик додому, засмучує тлумач. Ви зіткнетеся з загальним бойкотом ваших інтересів і будете приречені на самотність. А ось, якщо наснилося, що ви виходжувати пораненого звіра, підібраного на власному порозі, то можете бути спокійні, таке бачення означає радість.

Звірячі повадки

Якщо приснилося, що у вас живе білка в будинку, пригадайте, чому саме вона займалася уві сні:

 • Їла — чекайте розтрат і незапланованих придбань;
 • Спала — в сім’ю увійде спокій і умиротворення;
 • Грала або стрибала по кімнаті — до набуття несподіваного щастя;
 • Скакала по вам — це ознака прийдешнього веселощів і радості.
 • Пухнастий «дикун», як уособлення відносин

  А ось, на думку Східного сонника,, до чого сниться білченя, що влаштувався у вас на балконі: ви створені для того, щоб піклуватися про оточуючих. Люди відчувають це, і тягнуться до вас.

  На думку пастора Лоффа, білка в будинку у холостого чоловіки — це символ майбутньої дружини. Ось, як він пояснює,, до чого сниться мрія, в якій хлопець приручає білку-дикунку, заманюючи її в своє житло. Ви познайомитеся з вітряної та навіженої особливої, здатної перетворитися в турботливу і господарську господиню, за умови, що ви будете правильно до неї ставитися.

  Ручний вихованець — знак турботи і успіху

  Тлумачення сну, в якому ви бачите живе в будинку білку, причому не в клітці, а вільно переміщається по квартирі, позначає наступне: якщо ви навчитеся співпереживати іншим, ви побачите, як багато людей бажає з вами дружити.

  Грати уві сні з білкою, «ділить» з вами квадратні метри — символ успіху, причому заслуженого. Ви вперто рухалися до мети і заслужили право бути щасливим, пророкує Місячний сонник.

  Врятувати білочку, або Вас чекає метушлива пора

  Намагаючись пояснити,, до чого сниться білка в будинку, яку ви лікуєте і виходжувати, сонник Медеї пророкує наступне: вам доручать вирішити проблемне питання, яке крім витрати часу зажадає ще й фінансових витрат.

  Наснилося, що ви врятували бельчонка, тиснуть до ваших вхідних дверей, відігнавши від нього собаку? Незабаром вам доведеться витратити чимало сил і енергії, допомагаючи близькій людині в здійсненні його мрії, пророкує Циганський сонник.

  Сонник білка в будинку, до чого сниться білка в будинку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: