Сонник білка в будинку, до чого сниться білка в будинку уві сні

Кумедний рудий непосидючий гризун — білка — символ неоднозначний, запевняють сонники. Якщо вам приснилася білка в будинку, то вас можуть очікувати в рівній мірі, як напад невгамовної енергії та діловитості, так і клопоти, пов’язані з побутом та сім’єю. Щоб правильно витлумачити підказки, що посилаються долею, і зрозуміти,, до чого сниться ця тваринка, необхідно врахувати всі нюанси того, що ви бачили уві сні.

Сонник Міллера

Чекайте візитерів і гостей, які принесуть в будинок веселощі і приємні клопоти, обіцяє сонник Міллера тим, хто уві сні бачив білку в будинку. А ось, якщо уві сні ви, прийшовши додому або на роботу, виявили в приміщенні велику кількість рудих гризунів, означає популярність і зростання авторитету, що неодмінно призведе до успіху в справах кар’єрних.

Погано буде того, хто уві сні підстрелив бельчонка і приніс трупик додому, засмучує тлумач. Ви зіткнетеся з загальним бойкотом ваших інтересів і будете приречені на самотність. А ось, якщо наснилося, що ви виходжувати пораненого звіра, підібраного на власному порозі, то можете бути спокійні, таке бачення означає радість.

Звірячі повадки

Якщо приснилося, що у вас живе білка в будинку, пригадайте, чому саме вона займалася уві сні:

 • Їла — чекайте розтрат і незапланованих придбань;
 • Спала — в сім’ю увійде спокій і умиротворення;
 • Грала або стрибала по кімнаті — до набуття несподіваного щастя;
 • Скакала по вам — це ознака прийдешнього веселощів і радості.
 • Пухнастий «дикун», як уособлення відносин

  А ось, на думку Східного сонника,, до чого сниться білченя, що влаштувався у вас на балконі: ви створені для того, щоб піклуватися про оточуючих. Люди відчувають це, і тягнуться до вас.

  На думку пастора Лоффа, білка в будинку у холостого чоловіки — це символ майбутньої дружини. Ось, як він пояснює,, до чого сниться мрія, в якій хлопець приручає білку-дикунку, заманюючи її в своє житло. Ви познайомитеся з вітряної та навіженої особливої, здатної перетворитися в турботливу і господарську господиню, за умови, що ви будете правильно до неї ставитися.

  Ручний вихованець — знак турботи і успіху

  Тлумачення сну, в якому ви бачите живе в будинку білку, причому не в клітці, а вільно переміщається по квартирі, позначає наступне: якщо ви навчитеся співпереживати іншим, ви побачите, як багато людей бажає з вами дружити.

  Грати уві сні з білкою, «ділить» з вами квадратні метри — символ успіху, причому заслуженого. Ви вперто рухалися до мети і заслужили право бути щасливим, пророкує Місячний сонник.

  Врятувати білочку, або Вас чекає метушлива пора

  Намагаючись пояснити,, до чого сниться білка в будинку, яку ви лікуєте і виходжувати, сонник Медеї пророкує наступне: вам доручать вирішити проблемне питання, яке крім витрати часу зажадає ще й фінансових витрат.

  Наснилося, що ви врятували бельчонка, тиснуть до ваших вхідних дверей, відігнавши від нього собаку? Незабаром вам доведеться витратити чимало сил і енергії, допомагаючи близькій людині в здійсненні його мрії, пророкує Циганський сонник.

  Сонник білка в будинку, до чого сниться білка в будинку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: