Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білити стіни, до чого сниться білити стіни уві сні

Виконання косметичного ремонту приміщення завжди асоціюється з оновленням, чистотою, свіжістю. Схоже розтлумачується,, до чого сниться білити стіни. Якщо уві сні ви наносили на будь-які поверхні фарбують розчини, то, не виключено, що наяву незабаром доведеться пакувати речі і готуватися до переїзду. Сонник обіцяє милостиві зміни. Але існують і інші передбачення.

Бійтеся неприємних пліток

Бачити уві сні, як ви квапливо і не дуже акуратно білите стіни і стеля в будинку — до скоєння поганого вчинку. Сучасний сонник вважає, що ваша репутація вже досить давно підмочена певним рядом нехороших вчинків. Якщо приснилося подібне, подумайте, можливо, варто переглянути свої вчинки і встати на шлях виправлення, щоб не залишитися в гордій самоті.

У цьому ж джерелі досить докладно описується,, до чого сниться білити стіни і стелю в будинку і забризкав з ніг до голови. У цьому випадку варто побоюватися ворогів, які захочуть серйозно ускладнити ваше життя. Череда їх підступів і підступів створить на вашому шляху серйозні перешкоди. Постарайтеся звести спілкування зі своїми ворогами до мінімуму.

Вилікуєтеся або захворієте

Бачити в сновидінні, що міняєте колір стін і стелі не в будинку, а в лікарняній палаті — до якнайшвидшого одужання від поточного недуги. Якщо приснилося, що стіни білили не ви, а небіжчик — це поганий ознака. Бачити уві сні небіжчика за подібною роботою означає, що захворювання відступить нескоро.

Трохи інакше пояснюється,, до чого сниться спостерігати з боку за тим, як хтось взявся білити стіни. Побачене уві сні — знак, що скоро в реальному житті доведеться допомагати впоратися з нездужанням якомусь знайомому людині. Універсальний сонник радить не надавати потребує підтримки, адже на його місці цілком можете опинитися і ви.

Пророцтва з сонника Міллера

Фарбувати поверхні у власному будинку — до гучній вечірці. Сонник Міллера переконаний, що спілкування з оточуючими людьми на святі щиро вас порадує. Якщо присниться такий сюжет, з’являться навіть нові хороші знайомі. Дружба з ними буде довгою, приємною і корисною.

Якщо приснилося, що дивіться на оновлене після косметичного ремонту оселі, це означає, що життя кардинально зміниться. Сонник Міллера передрікає зміни дуже позитивні, які дозволять втілити в життя наявні мрії та прагнення.

Найрізноманітніші тлумачення

Тлумачення сну з однаковим сюжетом може кардинально відрізнятися, в залежності від джерела. Ось деякі з прогнозів,, до чого сниться білити різні приміщення:

 • Наносити побілку на горизонтальні поверхні — до присутності на похороні.
 • Займатися фарбуванням і отримувати від цього процесу задоволення — до настання «білої смуги».
 • Купувати білила в магазині — до зміни адреси.
 • Розмішувати уві сні приготовлену побілку — до участі у весільному торжестві.
 • Сонник білити стіни, до чого сниться білити стіни уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: