Сонник білити стіни, до чого сниться білити стіни уві сні

Виконання косметичного ремонту приміщення завжди асоціюється з оновленням, чистотою, свіжістю. Схоже розтлумачується,, до чого сниться білити стіни. Якщо уві сні ви наносили на будь-які поверхні фарбують розчини, то, не виключено, що наяву незабаром доведеться пакувати речі і готуватися до переїзду. Сонник обіцяє милостиві зміни. Але існують і інші передбачення.

Бійтеся неприємних пліток

Бачити уві сні, як ви квапливо і не дуже акуратно білите стіни і стеля в будинку — до скоєння поганого вчинку. Сучасний сонник вважає, що ваша репутація вже досить давно підмочена певним рядом нехороших вчинків. Якщо приснилося подібне, подумайте, можливо, варто переглянути свої вчинки і встати на шлях виправлення, щоб не залишитися в гордій самоті.

У цьому ж джерелі досить докладно описується,, до чого сниться білити стіни і стелю в будинку і забризкав з ніг до голови. У цьому випадку варто побоюватися ворогів, які захочуть серйозно ускладнити ваше життя. Череда їх підступів і підступів створить на вашому шляху серйозні перешкоди. Постарайтеся звести спілкування зі своїми ворогами до мінімуму.

Вилікуєтеся або захворієте

Бачити в сновидінні, що міняєте колір стін і стелі не в будинку, а в лікарняній палаті — до якнайшвидшого одужання від поточного недуги. Якщо приснилося, що стіни білили не ви, а небіжчик — це поганий ознака. Бачити уві сні небіжчика за подібною роботою означає, що захворювання відступить нескоро.

Трохи інакше пояснюється,, до чого сниться спостерігати з боку за тим, як хтось взявся білити стіни. Побачене уві сні — знак, що скоро в реальному житті доведеться допомагати впоратися з нездужанням якомусь знайомому людині. Універсальний сонник радить не надавати потребує підтримки, адже на його місці цілком можете опинитися і ви.

Пророцтва з сонника Міллера

Фарбувати поверхні у власному будинку — до гучній вечірці. Сонник Міллера переконаний, що спілкування з оточуючими людьми на святі щиро вас порадує. Якщо присниться такий сюжет, з’являться навіть нові хороші знайомі. Дружба з ними буде довгою, приємною і корисною.

Якщо приснилося, що дивіться на оновлене після косметичного ремонту оселі, це означає, що життя кардинально зміниться. Сонник Міллера передрікає зміни дуже позитивні, які дозволять втілити в життя наявні мрії та прагнення.

Найрізноманітніші тлумачення

Тлумачення сну з однаковим сюжетом може кардинально відрізнятися, в залежності від джерела. Ось деякі з прогнозів,, до чого сниться білити різні приміщення:

 • Наносити побілку на горизонтальні поверхні — до присутності на похороні.
 • Займатися фарбуванням і отримувати від цього процесу задоволення — до настання «білої смуги».
 • Купувати білила в магазині — до зміни адреси.
 • Розмішувати уві сні приготовлену побілку — до участі у весільному торжестві.
 • Сонник білити стіни, до чого сниться білити стіни уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: