Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник біла спідниця, до чого сниться біла спідниця уві сні

До чого сниться біла спідниця? Сонник дає кілька різних тлумачень, що залежать від подробиць уві сні. Бачення може передвіщати сварки, розчарування, поява недругів. Але також можливо любовну пригоду, поява нового шанувальника або отримання звістки.

Будьте напоготові — можливі клопоти

Китайський сонник вважає: приснився образ обіцяє швидке настання проблем, хвороб. Якщо хтось (жінка або навіть чоловік) уві сні бачив на собі довгу білу спідницю — незабаром його друзі, колеги нав’яжуть йому якісь заморочливі справи.

До чого сниться пачка балерини? Сонник стверджує: таке бачення віщує швидке розчарування, яке сновидцу доставлять обставини або людина.

Позитивні значення

Довга, красива віщує: любовні справи сплячого будуть розвиватися благополучно. Коли ж вона забруднена, порвана — слід побоюватися конфліктів, що можуть призвести скандалами.

Також довга, до статі спідниця з шовку, причому красива і без жодної плямочки, означає: у дівчини буде вірний, відданий чоловік.

Оскільки білий колір уві сні дуже часто трактується як символ чистоти, то таке бачення сонник називає передвістям радості. Дівчині бачення обіцяє щасливі моменти, що несуть велику радість.

Складнощі у взаєминах

Наснилося вибирати білу спідницю? Сонник підкреслює: ви занадто вимогливі, перебірливі, це може стати причиною сварок з партнерами, друзями. Щоб взаємини складалися добре, потрібно помічати в людях і хороші якості.

Вибирати і купувати її уві сні також означає: з’являться заздрісники і недруги. Однак колір дещо пом’якшує значення сновидіння і підказує: недоброзичливці не стануть активно шкодити, обмежаться лише плітками.

Дії з нею

Важливо пригадати, що саме ви робили з цим предметом гардеробу, адже від цього залежить тлумачення сну. Наприклад, просто бачити її — незабаром отримаєте від когось лист. СМС-ки теж підпадають під це визначення, тому можливо повідомлення від людини, від якого його не чекали.

Інші дії:

 • Вибирати — сварка з хорошою подругою, втім, сварка не триватиме довго;
 • Купувати — значне поліпшення фінансового становища завдяки впливовому покровителю;
 • Приміряти нову уві сні — можливо нове любовну пригоду;
 • Носити — настає хороший період, всі будуть вам раді;
 • Шити — для жінки втрата грошей, однак колір одягу вказує: неприємність виявиться не дуже серйозною;
 • Гладити — погодитися на небажаний компроміс, який виявиться більш вдалим, ніж очікувалося.
 • Також носити її уві сні — з’явиться новий шанувальник, причому багатий, що не скупляться на подарунки.

  Вам належить багато справ

  До чого сниться жінці надягати білу спідницю м чоловічим піджаком? Сонник сповіщає: незабаром доведеться вирішувати самостійно безліч питань, взяти на себе обов’язки чоловіка. Приснився піджак, нехай навіть в поєднанні зі спідницею, сигналізує: сновидицей не вистачає жіночності.

  Наснилося бачити на собі жіночий піджак і білу спідницю? Підвищиться ділова активність, ви цілком виправдаєте назву «бізнес-вумен».

  Інтерпретація по сонником Міллера

  До чого сниться біла спідниця, яка втратила після прання свій колір? Сновидець даремно сподівається, що все його ідеї принесуть позитивний результат. Насправді він володіє неповною інформацією, а це здатне спотворити реальну картину.

  Сонник біла спідниця, до чого сниться біла спідниця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: