Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білка — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Білка уві сні — символ жіночого кокетства і брехливих чуток, які можуть зашкодити вашій репутації. Чоловікові побачити її уві сні — знак обману, облуди і розчарувань в любові. Якщо чоловік побачить її в клітці, то його чекає несподівана радість. Якщо білка сидить в клітці і спокійно їсть, то його чекає сімейне щастя. Бізнесменам сон про білку пророкує програш справи в суді, втрату грошей через шахрайство партнерів або втрату кредиту. Дивіться тлумачення: Горіхи, Лушпиння.

Спіймати білку віщує успіх у сумнівному і ризикованому підприємстві. Якщо уві сні білка вкусила вас, то вас чекають сімейні неприємності, сварки, переживання за своїх близьких, а особливо за чоловіка і дітей. Переслідувати білку уві сні і не зловити. — передвісник втрати стану і розорення. Якщо ваша собака уві сні женеться за білкою, то вас чекають розчарування, невдачі і відчуження. Дивіться тлумачення: Полювання, Ловити.

Вбити білку означає, що вас чекають невдачі в справах і самотність. Бачити уві сні білку, яка носиться в своєму колесі, означає, що вас чекає стільки клопоту і проблем, що ви будете буквально крутитися як білка в колесі. Жінці бачити білку уві сні — погана ознака, що означає, що її коханий невірний їй і у неї є щаслива суперниця. Після такого сну жінці слід поводитися обережніше і не довіряти обіцянкам недостойного людини, тому що вони ніколи не будуть виконані. Багато білок уві сні — передвісник швидкої зустрічі з милими друзями. Грати з білкою уві сні і отримувати від цього задоволення пророкує вам спокійне сімейне життя, повну радості й щастя. Дивіться тлумачення: Тварини.

Сонник Міллера

Якщо Вам присняться білки — значить, милі Вашому серцю друзі скоро відвідають Вас. Цей сон також обіцяє Вам успіх в роботі. Тому, хто вб’є білку уві сні, загрожує самотність і неприязнь оточуючих. Ласкаве звернення з білкою уві сні обіцяє Вам сімейні радощі. Якщо Вам сниться, що за білкою женеться собака — значить. Вам загрожує відчуженість і сварки з друзями.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви бачите білок, означає, що скоро ви зустрінетеся з коханим. Якщо в реальному житті закохані перебувають в розлуці, такий сон обіцяє швидку зустріч. Якщо уві сні ви вб’єте білку, це обіцяє невдачу у відносинах і самотність.

Сонник Хассе

Чоловік, який побачив такий сон, познайомиться з хитрою і брехливою жінкою. Переслідування білки загрожує руйнуванням і втратою стану. Жінці білка є уві сні до того, що її заплутає і обдурить недостойний людина.

Сучасний Сонник

Прекрасний, добрий символ. Сниться до зустрічі з дорогими для вас людьми. Крім того, білка може передвіщати вам успіхи в роботі. Ласкаве звернення з цією твариною уві сні обіцяє спокійні сімейні радощі.

Ісламський Сонник

Якщо уві сні білку побачить чоловік, то він зустріне і познайомиться з лицемірною жінкою. Якщо ж білку побачить жінка, то злий і егоїстичний чоловік може спокусити її.

Сонник Фрейда

Білка сниться до зустрічі з вашим колишнім коханцем. Ви обоє відчуєте бажання і «Труснеш старовиною». Однак за сплеском почуттів не буде продовження.

Езотеричний Сонник

Білка — рада зробити продовольчі запаси на випадок дефіциту.

Сонник Мандрівника

Сімейне благополуччя, для жінок — суперниця.

Сонник Цветкова

Гостя.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: