Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник баня — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Якщо вам присниться, що ви перебуваєте в лазні, то сон передвіщає вам вигідні угоди і успіх. Якщо ви випадково зайшли в лазню уві сні, то у вас виникне багато труднощів, яких ви не очікуєте. Вам вдасться благополучно впоратися з усіма труднощами і неприємностями, якщо уві сні ви вийдете з лазні «сухим». Якщо в лазні занадто жарко, то чекайте неприємностей через своїх родичів. Холодна лазня уві сні — погана прикмета. Одягненим бути в лазні — передвісник турбот і розчарувань. Дивіться тлумачення: Одяг, Митися, Мило.

Якщо уві сні ви бачите баню і спостерігаєте за тим, що там відбувається, то вас чекають прикрощі, безсилля, безнадійність, обман і розчарування. Побачити жінку в лазні — передвісник прикрощів і переживань; побачити чоловіка — передвісник швидких грошових труднощів. Роздягнутися в лазні, але не митися — передвісник того, що хто-то ненадовго розсердиться на вас. Кров, яку ви побачите в лазні, є поганою ознакою і попереджає вас про смертельну небезпеку. Бачити уві сні людей, танцюючих і тих, хто бавиться в лазні, — передвісник швидкої і важкої хвороби. Сон попереджає вас про те, що вам слід подбати про своє здоров’я. Дивіться тлумачення: Вода, Танцювати.

Паритися в лазні — погане товариство, яке вам скоро набридне. Іноді сон пророкує вам, що ви будете незаслужено ображені. Однак якщо ви там відчували себе дуже комфортно, то вас чекають задоволення і радісні новини і прибуток. Хворому такий сон пророкує одужання від хвороби. Сон, в якому ви миєтеся в лазні, пророкує, що скоро у вас виникнуть проблеми вдома або на роботі, викликані чутками і наклепом, які розпускають про вас ваші вороги. Сон віщує, що вас чекає сором і ганьба, якщо ви будете і далі вести себе необачно і занадто багато розповідати про себе кожному зустрічному. Іноді такий сон передвіщає вам хвороба або зупинку в справах. Митися гарячою водою — добре для хворих. Здоровим такий сон пророкує перешкоди в справах. Дивіться тлумачення: Ванна, Плавати.

Якщо уві сні ви бачите, як інші миються в лазні, то скоро вам належить дізнатися цікаві новини про цікаві вас людей. Бідному бути в лазні і бачити, як хтось допомагає йому, — знак швидкої і тривалої хвороби. Співати пісні і веселитися в лазні — сон, що передвіщає перешкоди, втрати, а іноді і тюремне ув’язнення. Дивіться тлумачення: Музика.

Сонник Фрейда

Баня є символом жінки або жіночих статевих органів. Якщо ви з задоволенням парилися і милися в лазні, то ви задоволені своїм сексуальним життям. Якщо ви в лазні обпеклися або вчаділи, або був поганий пар, то у вас розлади в сексуальній сфері. Вбігати в баню або вибігати з неї означає статевий акт.

Якщо ви після парилки натиралися снігом або пірнали в холодну воду, то у вас можлива зміна сексуального партнера. Якщо ви милися в лазні в одязі, то ви соромитеся свого тіла і незадоволені ім. Якщо ж ви парилися в одязі, то ви побоюєтеся займатися сексом без презерватива.

Сучасний Сонник

Якщо ви снилися собі в лазні, то незабаром вам доручать відповідальне завдання. Якщо сновидіння довелося в ніч на п’ятницю або понеділок, то вам належить серйозний вибір між новою любов’ю і родинним гніздом. Сон про ваше перебування в ненатопленной лазні, який сниться в ніч на четвер, попереджає, що наяву вам необхідно звернути увагу на поради родичів. Заважає вам дихати гаряче повітря, занадто сильно натоплена лазня сниться до того, що в реальному житті вас чекає підла зрада людини, якого ви завжди вважали надійним і вірним товаришем.

Еротичний Сонник

Уві сні паритися в лазні — прогноз того, що Ви будете проводити вільний час далеко від свого будинку і коханого (ой), проте це принесе Вам велике задоволення. А якщо Ви побачите, як паряться інші, значить, Ваші думки будуть зайняті приємними знайомствами або зароджуються романом. Якщо уві сні Ви займаєтеся в лазні любов’ю, наяву зустрінетеся з людиною, яка здатна втілити в життя Ваші еротичні фантазії.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви милися в турецьких лазнях, то наяву це загрожує несподіваною хворобою далеко від батьківщини і близьких. У той же час сон означає, що вас чекають приємні пригоди. Побачити, як миються інші, — опинитеся в цікавій компанії. Паритися в лазні чи сауні — вас будуть оточувати вкрай роздратовані люди. Виходити з лазні — незабаром усвідомлюєте, що тривоги марні.

Езотеричний Сонник

Наснилося чимось незвичайна лазня обіцяє вам рідкісну хворобу, можливо, отриману під час подорожі. Снилася сільська лазня — загрожує простуда, ангіна, радикуліт. Перебувати в самій лазні — до одужання.

Сонник Цветкова

Увійти в баню уві сні — безнадія, вийти — задоволення. Бачити жінок в лазні — засмучення, хвороба, а чоловіка — бідність. Танцюючі люди також означають хвороба. Також см. Паритись.

Китайський Сонник

Якщо Вам хочеться увійти в громадську лазню — втрата або нещаслива подія.

Сонник Мандрівника

Скандал, критика від начальства. Голі в лазні — неприємності і хвороби.

Сонник Хассе

Баня — це символ немочі, безсилля, безнадійності і обману.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: