Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник басейн — до чого сниться?

Сонник Лонго

Плавати в сновидінні в басейні: до швидкої і важливою для вас зустрічі, будьте до неї готові. Може бути, відбудеться зустріч з одним із старих знайомих, до якого ви раніше були небайдужі. Якщо ви плавали в басейні в сновидінні так само добре, як вмієте це робити наяву: значить, найближчим часом вам зроблять пропозицію, яке здасться дуже вигідним, і ви з радістю приймете його. Насправді вам потрібно закликати на допомогу всю свою проникливість: ви повинні точно з’ясувати, чи заслуговує довіри цю пропозицію. Цілком можливо, що вас хочуть обдурити, не потрапляйте на вудку!

Видеть, как кто-то из ваших близких купается в бассейне: в вашей жизни наступает время больших перемен, которые так захватят вас, что после окончания этого бурного периода вы почувствуете себя другим человеком. Эти перемены касаются всех сфер жизни если в сновидении вам очень нравилось купаться в бассейне и вы это делали с большим удовольствием: значит, наяву вас слишком захватили повседневные заботы, вы не в силах оставить повседневную суету и хотя бы немного отдохнуть. Осторожнее, иначе вы чрезмерно изнурите себя.

Якщо вам не подобалося перебування в басейні з тих чи інших причин (вода була холодна, просто поганий настрій і т. п.): сон свідчить, що вам доведеться на деякий час розлучитися з близьким другом. Це може бути пов’язано з його поїздкою в інше місто у відпустку або відрядження. Хоча ви обидва будете нудьгувати один по одному, розлука пройде швидко і майже непомітно. Стрибати в басейні з вишки: ви стоїте на порозі якогось дуже важливого, глобального рішення, що стосується всього подальшого життя. Рішення це спричинить за собою серйозних змін, які позначаться насамперед на вашому майбутньому.

Сонник Ванги

Плавати в басейні з чистою водою — до грошових прибутків. Вони будуть отримані з тих джерел, на які раніше не доводилося сподіватися. Якщо ж вода була брудною, то чекайте грошових втрат. Вони будуть пов’язані з невдалими справами, в які залучать сновидіння друзі.

Плавати в великому басейні — робити гроші з нічого. У сновидіння є дар створювати для себе сприятливі фінансові ситуації. Слід його використовувати по повній, тоді він зможе поліпшити не тільки своє матеріальне становище, а й своїх близьких родичів. Якщо ж штучна водойма був невеликим, то ви можете втратити свою удачу, якщо не будете більш заповзятливим.

Плавати в басейні з великою кількістю людей — до колотнеч. Вони виникнуть через вашу схильність до спиртних напоїв. Але в ваших силах уникнути неприємних ситуацій. Будьте більш стриманим до алкоголю або відмовтеся від нього. Якщо в штучній водоймі було кілька людей, то потрібно набратися терпіння, ваші мрії збудуться. Але для цього треба буде докласти чимало зусиль. Віра в свої мрії повинна бути сильною, вона послужить хорошу службу.

Сонник Фрейда

Плавання в басейні пророкує, що вже в недалекому майбутньому ви поринете в любовне почуття з головою і зовсім забудете про свої обов’язки і турботи. Вам здасться, що більш сильного почуття ви в житті поки не переживали. І все ж практично відразу після занять сексом з цією людиною прийде протверезіння і розчарування.

Порожній басейн — це порожнеча, що панує у вашій душі після розриву відносин з партнером. Ваше життя колись була зосереджена на ньому одному, а зараз ви просто не знаходите собі місця. Пора вже подумати про себе, про те, що ви заслуговуєте кращого, ніж сумувати про втрату, якщо вийшло саме так. Адже причиною розриву стало ваше непомірне обожнювання об’єкта своєї пристрасті.

Сучасний Сонник

Плавання в басейні уві сні віщує сильне любовне почуття, яке змусить вас забути про свої обов’язки і справах. Втім, розчарування настане дуже швидко, і станеться це після того, як ви вступите в інтимні стосунки з вашим обранцем.

Сімейний Сонник

Плавати в басейні уві сні — добрий знак. Якщо вода в басейні чиста і прозора, то вас чекає успіх у справах і міцне становище в суспільстві. Дивіться тлумачення: Вода.

Сонник Міллера

Якщо молода особа уві сні плаває в басейні — це хороший сон: її гідність і порядність допоможуть їй знайти справжнього друга і зміцнити своє становище в суспільстві.

Еротичний Сонник

Дівчина, якій сниться, що вона плаває в басейні, познайомиться зі справжнім другом, який допоможе їй стати успішною і завоювати прихильність оточуючих.

Сонник Мандрівника

Повний удача, а порожній — відсутність життєвих сил. Загальна ситуація визначається за якістю води.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: