Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник безодня — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Якщо сниться безодня, це не обіцяє вам радості. Якщо уві сні ви намагалися побачити її дно, то наяву вас чекають суворі багатоденні випробування. Якщо ваші очі не бачать безодні, але ви всім нутром відчуваєте її і боїтеся падіння, то вас намагаються попередити про навколишній вас лицемірстві. Не потрібно впадати у відчай, тому що рятівним колом стане ваша інтуїція.

Якщо снилося, що ви пливете над безоднею, то ваша діяльна натура здолає всі перешкоди і досягне успіху. Сон, в якому ви кидаєте каміння в безодню, свідчить про те, що до успіху ви йдете по головах своїх товаришів. Людині, якій наснилося, що він заглядає в безодню і не може розглянути там ніяких обрисів, не потрібно сподіватися на допомогу з боку: її не буде.

Частина, що залишилася у вас за плечима безодня сниться до того, що ви не тільки здолаєте будь-який бар’єр на вашому шляху, а й повернете справу так, що мінуси вашого життя перетворяться в плюси. Якщо, подолавши безодню, ви побачили уві сні струмує з неба світло, то це означає, що перед вами відрилися нові перспективи.

Сімейний Сонник

Побачити уві сні безодню або опинитися на краю безодні — знак великої небезпеки, втрат, прикрощів, розчарувань і непосильних турбот і обов’язків. Зірватися в неї уві сні — передвісник великий втрати грошей або близької людини, яка буквально виб’є ґрунт у вас з-під ніг. Якщо при падінні ви відчули удар або почули звук падіння, то вас чекає велике нещастя, занепад духу, який надовго виб’є вас із колії. Однак якщо ви не встигли приземлитися і прокинулися, то ваші переживання і випробування будуть не такі страшні, і ви вдало впораєтеся з ними. Якщо уві сні вам вдалося уникнути падіння і обійти небезпечне місце, то в реальному житті ви вдало уникнете великій небезпеці.

Сонник Міллера

Бачити уві сні, що Ви дивитеся в безодню, означає, що Вам загрожує втрата власності. Можливі сварки, які зроблять Вас нездатним вирішувати життєві проблеми. Для жінки дивитися в безодню — означає, що вона візьме на себе небажані турботи. Якщо вона падає в безодню, то її чекає глибоке розчарування, але якщо вона успішно уникне падіння, то їй вдасться відновити становище.

Езотеричний Сонник

Заглядати в безодню — ваш шлях — пізнання. Падати в неї — ознака найвищого покликання, харизми. Якщо ви здригнулися і прокинулися, значить щось вам ще заважає в здійсненні вашої вищої завдання. Вас зіштовхують в безодню — прийшов час самореалізації. Ви когось стикаються в безодню — пора відірватися від «вчителя» і йти власним шляхом.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви бачите безодню, означає, що вас чекають сварки з коханими і проблеми. Жінкам дивитися в безодню уві сні віщує турботи і розчарування в любові. Можливо, доведеться розлука з коханою людиною.

Французький Сонник

Безодня сниться до несподіваної щасливої ​​зустрічі. Якщо ви уві сні впали в безодню, це можна вважати хорошим знаком, оскільки ви з кимось помиріться.

Англійська Сонник

Безодня — попередження про біду, що підстерігають вас нещастях і нестатки. Друзям буде складно захистити вас від всього цього.

Сонник Цветкова

До труднощів і незвичайного життєвому підприємству.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: