Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник біла сова, до чого сниться біла сова уві сні

Біла сова уві сні часто обіцяє рішення проблем, вдалий хід справ, заступництво впливових осіб, а жінці — романтичне побачення. Однак сонник також інтерпретує цей образ як передвістя неприємностей, пліток, наклепів, але навіть при цьому негатив вдасться згладити. Зрозуміти, до чого вона сниться, допоможуть інші подробиці.

Намагайтеся ігнорувати провокації

Біла сова уві сні часто є символом ясності, чистоти, непорочності. Тому таке бачення згладжує негативне значення, яке сонники надають сюжетам про сов. Така представниця цього загону пернатих не віщує біди, а іноді навіть має позитивну трактування.

Бачити її іноді означає: попереду конфлікти, марні зусилля. Тому краще ігнорувати провокації недоброзичливців, не вступати в суперечки з ними, щоб уникнути ускладнень.

Людям, що знаходяться далеко від батьківщини, приснився совушка з сірою плямою обіцяє швидке повернення.

Проблем можна уникнути

До чого сниться тримати білу сову в руках? Сонник підказує: сновидец зможе взяти неприємності під контроль. Коли ж він ще й годував її з рук — ускладнення вдасться повернути собі на користь.

Наснилося тримати пернату красуню в руках? Сновидець незабаром успішно реалізує всі намічені плани.

Бачити, ніби тримаєте її в руках уві сні — часто обіцяє пожежа по сонником. Однак якщо вона білого кольору, ви благополучно захиститеся від небезпеки, вчасно зробивши необхідні заходи.

Важлива зустріч, впливові покровителі

Тлумачення сну, якщо цей птах з білим оперенням пролетіла прямо перед сплячим, досить сприятливо. Наяву він може розраховувати на заступництво досить впливових осіб.

Полярна біла сова уві сні — непогане ознаку. Сонник уточнює: якщо бачення не викликало страху, воно обіцяє важливу зустріч, здатну повернути життя на краще або повністю змінити ваші погляди.

Наснилася високо літає полярна сова? Чи зможете швидко знайти вдале рішення тривалої і набридлої вже проблеми.

Удача на любовному фронті

Дівчині красива полярна совушка уві сні обіцяє удачу в любовних справах. У неї з’явиться новий шанувальник і, ймовірно, відносини візьмуть характер постійних.

До чого сниться жінці біла сова? Бачення віщує швидке романтичне побачення, яке порадує приємними моментами.

До чого сниться жінці зловити такого птаха? Сонник повідомляє: вона зустріне цікавого розумного чоловіка, який буде старший за віком.

Деталі сновидіння

Пригадайте подробиці приснився сюжету:

 • Просто бачити — попереду закоханість;
 • Сидить на дереві — чекають неприємності, але добре подумавши, вихід можна знайти;
 • Літає вдень — подолати труднощі буде легко;
 • Зловити — новина, що стосується коханої людини;
 • Залетіла в будинок — можлива смерть когось із домашніх.
 • Птах залетіла в будинок і літає по кімнаті? Ви зможете уникнути небезпеки, якщо проявите мудрість, розсудливість.

  Інтерпретація по сонником Міллера

  Біла сова уві сні — це попередження: сновидіння можуть таємно обмовити або напасти на нього. Однак білий колір оперення означає: серйозні складності все ж вдасться запобігти.

  Сонник біла сова, до чого сниться біла сова уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: