Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник біла собака, до чого сниться біла собака уві сні

Зрозуміти,, до чого сниться біла собака, допоможе старовинне французьке переказ про недбайливе женці, якому в розпал збору врожаю заманулося ухилятися від роботи. Саме біла собака, яку селянин бачив уві сні, виявилася винуватицею настільки нераціонального вчинку. Як зазначає сонник, подібний образ частенько є любителям досягати успіху чужими руками.

Сновидіння може служити попередженням про майбутні події, значення яких важко перебільшити. Навіть якщо сновидец виявиться в їх епіцентрі, йому навряд чи вдасться увійти в історію, доведеться задовольнятися роллю стороннього спостерігача. Неможливість на що-небудь вплинути — одне з характерних тлумачень цього сну, пояснює сонник.

До чого сниться не просто велика біла собака, а тварина, розміри якого перевершують всі розумні межі, сонник пояснює масштабами майбутнього події. Події торкнуться не тільки сновидіння, але і позначаться на всьому його оточенні. Сонник не виключає, що щось значуще відбудеться в цілому місті або навіть в країні. Цілком можливо, що мова йде про звістці, яке нікого не залишить байдужим ні наяву, ні уві сні.

Якщо присниться біла собака маленька, діапазон істотно звужується. Сновидець не по своїй волі опиниться в центрі уваги, правда, сонник не уточнює, що саме з ним станеться. Побачене уві сні закликає найближчим часом бути обережніше, ніж зазвичай, адже невідомо, де може підстерігати небезпека. Остерігатися слід нещасних випадків, гучних скандалів і хвороб в тому числі.

Як сонник тлумачить поведінку білої собаки

Якщо довелося уві сні бачити білу собаку, зверніть увагу на поведінку тварини. Приязна, виляє хвостом означає, що проблему, яка обтяжує вас в даний момент, неодмінно візьме на себе хтось із друзів. Досить імовірно, що це виявиться саме та людина, на допомогу з боку якого ви і розраховуєте. Не виключено також, що особа, яку ви не бачили дуже давно, вже поспішає до вас на допомогу.

Коли трапляється побачити уві сні білу собаку, яка метушиться навколо, набридає, гавкає і всіляко докучає вам, сонник попереджає, що в найближчий період висока ймовірність втратити близьку людину.

У той же час,, до чого сниться подібне сновидіння, можна розцінювати, як нагадування. Було б добре придивитися уважніше до людей, з якими часто доводиться мати справу. Можливо, ви були несправедливі до когось з них, що, втім, не завадить вам в майбутньому стати друзями.

Якщо вас уві сні вкусила біла собака, сонник вважає, що хтось із ваших близьких незабаром поведе себе зовсім не так, як ви від нього очікували. Той, кому ви звикли довіряти, може підвести в самий відповідальний для вас момент.

Дуже часто подібні сновидіння стосуються будинку, сім’ї — тобто, місця, де люди, як правило, відчувають себе в безпеці, не очікують підступу і розраховують на розуміння і підтримку.

До чого сниться, що біла собака кусає вас, може дещо засмутити. Сонник каже, що найближчим часом вам належить переконатися, що ваша друга половинка змінює вам. Імпульсивна, хоча цілком закономірне бажання з’ясувати відносини ще більше посилить без того непросту ситуацію.

Сонник радить особливо не розраховувати на швидке перемир’я, побачене уві сні віщує довге сварку, яка, тим не менш, в кінці кінців, вирішиться благополучно.

Як свідчить ще одне поширене тлумачення сну, біла собака є передвісником успіху і неймовірного везіння. Що найприємніше для сновидіння — від нього не буде потрібно ні моральних і фізичних зусиль, ні душевних хвилювань. Доля не просто має намір вручити подарунок, але і ще і звернути його в ошатну упаковку, щоб ніщо не могло затьмарити тріумф — ось, до чого сниться біла собака.

Сонник біла собака, до чого сниться біла собака уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: