Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білий вовк, до чого сниться білий вовк уві сні

Побачений уві сні вовк, на думку більшості сонників — це символ ворога. Поряд з цим тлумаченням, є версія, що цей приснився хижак, може уособлювати собою ворожий настрій самого сновидіння. А ось, тлумачачи,, до чого сниться мрія, персонажем якої є білий вовк, тлумачі твердять — це знак цілеспрямовану людину, який може бути досить жорстким, а деколи, і жорстоким.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера, пояснюючи,, до чого сниться білий вовк, пропонує згадати, чи не з’явився у вашому оточенні людина, авторитет якого стрімко зростає з дня приходу в колектив. Психолог радить бути доброзичливим з такими людьми, тому що вони, найчастіше, стають відмінними компаньйонами. Особливо, якщо звір уві сні був крилатим. А ось, якщо уві сні ви бачили, як виє крилатий вовк, то ви розкриєте якась змова проти себе.

Вовчі дії

Бажаючи зрозуміти, чого чекати від приснився білого вовка, згадайте, чим займався звір уві сні. Тлумачення сну безпосередньо залежать від цих подробиць, запевняють сонники. Отже, він:

 • Спав — до зміцнення сили волі і духу;
 • Рвав тушу жертви — подбайте про те, щоб не залишитися беззахисним перед лицем небезпеки;
 • Годував вовченят — досягнете поставлених завдань;
 • Шкірив на вас ікла — вас чекають проблеми;
 • Брав їжу у вас з рук — до примирення з недругом.
 • Білосніжний хижак — ознака твердості характеру

  На думку Слов’янського сонника, мрія, в якій довелося бачити уві сні вовчу зграю з білими особинами, означає хвилюючий настрій в колективі. Також сонник рекомендує звернути увагу на те, якою була зграя: агресивна — пророкує скандал з неприємними наслідками; миролюбна — означає фінансовий успіх, завдяки загальній згуртованості.

  Свої пояснення того, що обіцяє приснився зграя білих вовків, дає і сонник пастора Лоффа: вам не вистачає дружніх відносин, тому ви ведете себе з людьми жорстоко і владно.

  Віч-на-віч з небезпекою, або Сумбурність почуттів і взаємовідносин

  Той, кому приснилось, що він тікав від білого вовка, який на нього нападав і кусав, повинен бути готовий до неприємного інциденту, винуватцем якого він стане. А ось, до чого сняться жінці мрії, в яких білосніжний хижак нападає і кусає її чоловіка, на думку сонника міс Хассе: якась жінка, що володіє владою, схиляє чоловіка сновідіци до зради.

  Чоловік бачив уві сні, що від нього тікала вовчиця кольору снігу? Це символ відсутності почуттів до нього у обраниці. А якщо вона, навпаки, кусає або нападає, щоб збити з ніг, то це ознака, що ним цікавиться дама, що має високе положення в суспільстві.

  Смертельна сутичка, як символ неправильної поведінки

  Ваша самооцінка занадто завищена, тому ви можете потрапити в дурне становище — такі пророцтва видає сонник Мандрівника того, хто уві сні намагався вбити білого вовка. Особливо варто потурбуватися власною поведінкою в тому випадку, якщо ви полювали на доброго звіра, що грає з вашою дитиною — ви ведете себе вкрай нелогічно, багатьох це не влаштовує.

  А ось,, до чого сниться дівчині, що вона збирається вбивати білого вовка з добрими і мудрими очима, і вже навіть занесла над ним гострий кинджал: ви своєю поведінкою ставите відносини з коханим під удар.

  Сонник білий вовк, до чого сниться білий вовк уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: