Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білі черв’яки, до чого сниться білі черв’яки уві сні

Білі черв’яки, які трапилося бачити уві сні, мають серйозний символізм. Їх поява може відображати якусь людину, неприємну ситуацію, почуття власної провини і навіть починається захворювання. Сонник розповість, до чого сняться ці паразити ще.

За Міллеру

Сонник Міллера стверджує, що білі черви уві сні означають, що ви будете залучені в неприємну інтригу, влаштовану безчесними людьми.

Використовуйте розум!

Якщо уві сні черв’яки викликають огиду і бажання позбутися від них, то скоро ви отримаєте великі гроші. Однак не будете цьому раді.

Якщо вам довелося чіпати їх руками, то ви впораєтеся з ворогами, застосувавши брудні методи.

Якщо ж наснилося, що ви насаджували білого черв’ячка на гачок для лову риби, ваш гострий розум дозволить звернути зло на благо. Це також знак міцного здоров’я і фінансового благополуччя.

Турботи і самотність

До чого сняться маленькі білі черв’яки? Вони символізують уві сні дрібні турботи, засмучення і дратівливість. Якщо приснилися копошаться в гної маленькі черви, то ви знайдете дохідну роботу.

Якщо уві сні вам трапилося бачити трухляві речі, в яких повзають маленьке черв’ячки, то сонник вважає, що ви відчуваєте незадоволеність від життя і відчуваєте духовне самотність.

До цих негараздів

Якщо приснилося, що білі черв’яки вилазять з тіла, покритого виразками, то скоро доведеться зіткнутися з купою старих проблем.

Якщо уві сні черв’яки виповзають з тіла, то сонник пророкує неприємна подія, яка змінить життя.

Можливо, вам доведеться дізнатися щось незвичайне про близьких і це дуже розчарує.

Жінці спостерігати, як з тіла виходять черв’ячки, означає, що образ її життя занадто легковажний і навіть порочне.

Не помиліться!

До чого сниться, що білі черв’яки лізуть з яблука? Сонник думає, що ви можете зробити помилку, тому що скористаєтеся помилковою інформацією.

Черв’як, який виповзає з яблука попереджає про те, що ви ризикуєте піддатися спокусі, і це завдасть шкоди репутації і справах. Паразит, що вилазить з яблука уві сні також символізує приховану до пори хвороба.

Інші розшифровки

Сонник пропонує ще кілька розшифровок, які допомагають зрозуміти, до чого сняться білі черв’яки при появі в продуктах харчування.

 • Бачити їх у м’ясі — дізнаєтеся неправдиві відомості про родичів.
 • У рибі — до неадекватної ситуації.
 • В горісі — до даремним старанням.
 • В інших фруктах — до розчарування.
 • В овочах — до фінансових втрат.
 • У дереві — займіться здоров’ям.
 • Якщо приснилося, що величезна кількість паразитів копошиться в землі і буквально нікуди ступити, то сонник наділяє це бачення пророчим значенням.

  Воно говорить про те, що настають вкрай важкі часи для всього народу. Це може бути передвісником війни, голоду або стихійного лиха.

  Знак очищення

  До чого сниться блювота, в якій присутні білі черв’яки? Якщо бачення наснилося хворій людині, то його чекає швидке одужання. Для здорових людей це знак духовного очищення, звільнення від нав’язливих ідей і непотрібних зв’язків.

  Якщо взяти до уваги езотеричне тлумачення сну, то блювота з хробаками означає позбавлення від демонічних сутностей, пристріту і прокльонів внаслідок застосування молитов або очищувальних змов.

  Сонник білі черв'яки, до чого сниться білі черв'яки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: