Сонник білий автомобіль, до чого сниться білий автомобіль уві сні

Білий автомобіль, побачений у сні, може символізувати, як переживання про реальний авто, так і бажання сновидіння досягти поставлених цілей. Точніше,, до чого сниться авто кольору снігу, підкажуть деталі: стан кузова і чистота салону. А ще пригадайте, що ви робили з машиною, підказують сонники.

Густав Міллер і його тлумач сновидінь

Ось, як пояснює,, до чого сниться білий автомобіль сонник Міллера, і які тлумачення сну він дає:

 • Купити машину білого кольору — до прибутку або виграшу;
 • Авто білого кольору уві сні ви продавали — надії на краще впадуть;
 • Бачити, що білосніжний автомобільчик зламаний — до хвороби і засмучення;
 • Викрали вашу машину — вас чекає криза, причому у всіх сферах життя;
 • Ви вкрали — до неприємних сюрпризів.
 • Кузов — знак зовнішніх обставин

  Більшість тлумачів, пояснюючи,, до чого сниться білий автомобіль, величезне значення приділяє зовнішньому вигляду. Якщо вам приснилося, що ваш «чотириколісний друг» блищить на сонці чистими боками, то будьте впевнені, вас чекає радісна час, тому як означає дане бачення успіх і процвітання.

  Гірше, якщо вам приснилося, що боки і дах подряпані, скла заляпані брудом, бампер відірваний, а капот погнутий. Навіть одна з перерахованих «неприємностей» означає втрати і неприємності. В життя увійдуть проблеми, сварки і хвороби, будьте пильні, рекомендує сонник Мандрівника.

  Салон, як символ стану душі

  Розглянемо інший варіант, побаченої мрії. Вам приснилося, що всередині білого автомобіля чистота і порядок? Східний сонник запевняє, що це до добра. Ви повністю задоволені тим, як ви зараз живете. Вам ні до чого зміни, ваше життя гармонійна, душа спокійна, а на серці радість.

  На противагу порядку, побаченому уві сні, встає сновидіння про те, що салон забруднений і сповнений сміття. Якщо ви бачите подібне уві сні, то прийшла пора «очистити душу». Ви довго збирали в собі негатив і злість, якщо не відпустите їх — захворієте, пророкує Циганський сонник.

  В русі і без: Від задоволення до турбот

  До чого сниться бачення, в якому вам довелося їхати на білому автомобілі, підкаже Сучасний сонник. Їхати швидко, обганяючи всіх — символ того, що ви досягли своїх висот. Підійшов час спокою і відпочинку, який ви заслужили. Якщо ж ви їхали дуже повільно, то, ймовірно, не всі ще вас влаштовує в житті, є речі, які ви б переробили.

  Наснилося, що ви сидите в білосніжному джипі, який стоїть без руху? Близько принесуть вам клопоти, але ви зумієте з ними впоратися.

  Куплю-продам, або Радості і печалі

  Бачити себе, які купують новий білий автомобіль — знак збагачення. Якщо уві сні нову білосніжну машину набував людина, який мріє про сім’ю, то дуже скоро його мрія стане реальністю.

  Продавати машинку уві сні довелося? Згадайте, чи не нова вона була. Продавали новісінький автомобіль — до неприємних моментів, пов’язаних з друзями. Старий автомобільчик вирішили збути — зумієте позбутися обтяжливого справи, радує сонник міс Хассе.

  Сонник білий автомобіль, до чого сниться білий автомобіль уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: