Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білий бик, до чого сниться білий бик уві сні

Побачений уві сні бик здатний налякати будь-якого, особливо, якщо він нападає. Але навіть якщо це величаве тварина мирно пасеться на лузі, воно викликає страх і бажання забратися від нього подалі. Трактуючи,, до чого сниться дане бачення, сонники рекомендують звертати увагу на деталі. Так, наприклад, білий бик — символізує міць сновидіння і удачу у всіх починаннях.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви побачили вгодованого білого бика, мирно пасеться на лузі, то можете розраховувати на лідерство в колективі. Для молодого хлопця чи дівчини такий сюжет означає прихильність і увагу протилежної статі.

Погано, якщо звір вам наснився мертвим, хворим або втомленим — таке бачення може означати печаль, розчарування і програші.

Короткі тлумачення

Якщо розбиратися коротко,, до чого сниться білий бик, то ось, будь пояснення дають сонники даного сюжету:

 • Тварина уві сні було спокійним і умиротвореним — до удачі і везіння.
 • Гонящийся буйвол, кольору снігу — символ щастя;
 • Бачити худобину мертвої — до невдач і «хронічного» невдачі;
 • Випещений бик з красивою шовковистою шерстю — до вдалого вступу в шлюб;
 • Бачити, як білий бик покриває уві сні корову — до знайомства з впливовим покровителем.
 • Злюка-бик, або Настають зміни

  Хочете зрозуміти, до чого сняться мрії, в яких ви тікаєте від великого білого бика, який намагається вас буцати? Згадайте, з чого саме почалася погоня уві сні, рекомендує Східний тлумач. Ви його дражнили — не варто вам вплутуватися наяву ні в які авантюри. Великому білявого звіра не сподобалося те, як ви виглядаєте — незабаром вам дуже крупно пощастить, і все завдяки власній зовнішності.

  Великий бичара женеться за вами або буцає тому, що ви лякали корів або телят? Не варто проявляти агресії до людей, які зовні слабкіше вас, як фізично, так і морально, за їх спинами можуть стояти впливові й авторитетні люди.

  Забавна скотинка, як символ удачі

  Якщо вам наснився однорогий білий бик або з рогами незвичайної форми, то варто пошукати значення того, до чого це сниться. Ось, що з цього приводу є в Циганському сонник: бичок однорогий позначає славу, якої ви досягнете досить незвичайним способом. Приснився бичок з крученими рогами, як у газелі? Раптова зустріч «переверне» ваше життя.

  А ось, яке тлумачення сну, пропонує сонник Фрейда: тварина з рогами довгими і міцними — символ чоловічої потенції і сексуальної сили, а якщо ріжки були маленькими, то це ознака статевого безсилля.

  Строкате стадо — Від веселощів до турбот

  Якщо вам наснився бичок в повному обсязі світлої масті, а чорно-білий, то це бачення може попереджати про вашу неврівноваженості і непередбачуваності. Такі пояснення дає сонник пастора Лоффа.

  По-іншому «бачить» подібні мрії тлумач Нострадамуса: чорно-біла масть у великої рогатої худоби — це уособлення жіночого і чоловічого начала в одній людині: якого кольору більше, тими якостями більшою мірою і має сновидец. А ось, сонник пастора Лоффа обіцяє веселощі, яке буде перетікати з ночі в день або навпаки, якщо уві сні ви побачили чорно-біле стадо корів.

  Сонник білий бик, до чого сниться білий бик уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: