Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білий птах, до чого сниться білий птах уві сні

До чого сниться білий птах? Це добрий знак, який, згідно з сонником, обіцяє приємні звістки, щастя, удачу в справах. Але деякі подробиці можуть змінити значення цього символу уві сні, ставши передвістям неприємностей, перешкод, сварок.

Вдалий кар’єрний ріст і особисте життя

Тримали в руках білу птицю? Чоловіка чекає успішне побачення. Дівчині це перната в руках обіцяє велику удачу в особистому житті. Жінці — народження дитини.

Якщо людині, що прагне зробити кар’єру, приснилося тримати її в руках — для нього все складеться сприятливо. Для людей бізнесу це передвістя появи надійного партнера, який завжди надасть підтримку.

Сонник Міллера: процвітання

Бачити летять білих птахів уві сні — символ процвітання для сплячого. Всі попередні неприємності, несприятливі обставини незабаром зникнуть.

Ваш успіх залежить від вас

До чого вона сниться в клітці — доведеться обмежити спілкування з друзями, побути «на самоті».

Чорно-біла маленька співуча уві сні — невизначений символ. Вплив позитивних і негативних факторів врівноважено, тому все залежить від самого сновидіння.

Наснилася чорно-біла сорока? Сонник сповіщає: можливі плітки, сварки. Краще не звертати уваги на вигадки, а спокійно займатися справами.

Обережно: попереду невдачі

До чого сниться вбити білого птаха? Це передвістя нещастя, фатальних наслідків через необдуманих вчинків.

Вбити її уві сні віщує велику невдачу. Якщо було заплановано якесь справа — краще відмовитися від нього, оскільки результат виявиться плачевним.

Вбити пернату білого кольору обіцяє наступ ускладнень, негативних проблем. Але, доклавши певних зусиль, можна подолати труднощі.

Чи зможете подолати труднощі

Приснився поранений? Сонник повідомляє: можливі неприємності, пов’язані з поведінкою або вчинками дітей. Треба відновити взаєморозуміння з ними.

Бачили мертву? Попереду чимало труднощів, але вони виявляться цілком переборними, а після невдач настане радість і везіння, коли вдасться здійснити задумане.

Хороші звістки, благополуччя

Бачити велику білу птицю уві сні означає: отримаєте довгоочікувані хороші вести від своїх родичів або друзів, які перебувають далеко.

Великий лебідь з таким оперенням, згідно сонником, віщує настання періоду благополуччя, процвітання.

До чого сниться великий білий птах жінці? Виникнуть нові романтичні почуття, можливо швидке вдале заміжжя. Сновидіння обіцяє заміжньої дами щасливе сімейне життя.

Успішний хід справ

Орла з таким оперенням сонник називає відмінним знаком. Сновидець зараз може братися за будь-яке складне справа.

Багато пернатих такого кольору уві сні — сприятливе ознаку. Має бути удача його починанням, успішний хід справ.

Наснилося багато білих птахів, які летіли в небі? Сонник пояснює: бачення обіцяє достаток.

Кохання та дружба

Зграя співаючих пташок такого кольору уві сні — попереду приємне спілкування з друзями, знайомими, від яких сновидець дізнається корисну інформацію.

До чого сниться зграя красивих, чистих пернатих? Сонник називає їх передвістям чистої любові і надійного подружнього союзу.

Білий птах в будинку, яка випадково до вас залетіла, іноді означає: незабаром з’явиться новий супутник (супутниця) життя або народиться дитина.

Подробиці сновидіння

Можуть бути різні тлумачення сну, виходячи з його деталей. Пригадайте, що ще вам вдалося зробити:

 • Ловити — успіх ваших починань;
 • Зловити — лист здалеку;
 • Гладити — почнеться період везіння;
 • Обіймати — бажання продовжити своє щастя.
 • Наснилося ловити її? Ви хочете взятися за прибуткову справу. Спіймати її на льоту? Виповниться заповітне бажання.

  Сонник білий птах, до чого сниться білий птах уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: