Сонник біле простирадло, до чого сниться біла простирадло уві сні

Вважається, що сновидіння можуть передбачати майбутнє, якщо навчитися їх правильно трактувати. Це маленькі закодовані послання, які за допомогою сонника можна легко розгадати. Навіть незначний, здавалося б, предмет несе в собі масу секретів і таємниць. Наприклад,, до чого сниться біла простирадло? До швидкого очищення совісті або ж бачити її — значить, отримати попередження про майбутню хвороби? Давайте спробуємо розібратися разом з тим, що наснилося напередодні.

Чисте ложе

Світле постільна білизна — символ дівочої чистоти і бездоганності. Такий сон треба розглядати до найдрібніших деталей, щоб зрозуміти, який прихований сенс він в собі несе. Сонники пророкують молодим людям, чого не було в шлюбі, романтичні побачення, щирі зізнання закоханих сердець.

Якщо біле простирадло сниться заміжній жінці — не слід чекати нічого хорошого. В даному випадку її чистоту сонник Міллера трактує як період порожніх очікувань і сподівань. Вашим планам не судилося здійснитися. Крім того, можливі недомовки з оточуючими. Сновидіння вважається хорошим лише в разі, якщо прямо уві сні вдасться зірвати цю постільну приналежність і викинути, а не просто лежати на ній.

Забруднене постільна білизна

Наснилася зім’ята біла простирадло? Будьте готові до того, що відкриються всі ваші смутні справи. Інтрига, яку ви затіяли, буде швидко розгадана. І вам доведеться відповідати за свої погані вчинки. Якщо ложе до того ж ще й брудне — чекайте зради з боку близької людини. Не обов’язково це буде друга половинка, можливо, підніжку поставить кращий друг або колега.

Сонники зім’яте і брудна білизна інтерпретують як підступи впливових ворогів. Будьте обережні в найближчі дні — не довіряйте малознайомим людям. Бачити білу простирадло, забруднений тільки місцями — до завершення невдалого періоду. Нарешті чорним смугам прийшов кінець, тому плями і наснилися. У ваших силах тепер вибирати, на який шлях слід ступити далі.

Застеляти білу простирадло

Приснився сон, в якому ви ретельно перестилали ліжко? Слідкуйте за своїм здоров’ям — є ризик опинитися на лікарняному ліжку з серйозним захворюванням. Чим більше вам подобається лежати на оновленому ложе, чим більше речей ви встигнете розглянути під час сну, тим довше триватимуть важкі часи.

До чого сниться, що ви загортають в біле простирадло? Сучасні сонники стверджують, що ви намагаєтеся сховатися від життєвих негараздів у власному світі. Такі дії не завжди виправдані. Іноді варто відкрито подивитися в обличчя недоброзичливцям і показати, що ви не боїтеся пліток, пересудів, інтриг.

Прати ліжко

Бачити уві сні, як займаєтеся пранням самі, або хтось стирає — хороший знак. Сонники віщують добрі зміни. Чим чистіше буде уві сні біле простирадло, яку ви полощете, тим цікавіше і цікавіше стане життя. Добре просушена річ сниться людям, яким належить швидке подорож, здатне залишити найкращі враження, виправдати всі очікування.

Лежати на добре випраної ліжку — до відмінних новин від далеких родичів. Іноді такі сни пророкують отримання спадщини, несподіваного подарунка або ж вдалу і вельми корисну знахідку, як стверджують сонники.

Сонник біле простирадло, до чого сниться біла простирадло уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: