Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білий одяг, до чого сниться білий одяг уві сні

Білий одяг на людині уві сні однозначного трактування не має. Хоча, сучасні сонники віщують наступ сприятливого періоду, деякі тлумачення сну все ж зводяться до самотності і відокремленості людей, яким вона наснилася. Завжди треба звертати увагу на атмосферу сновидіння і свої відчуття. Тоді визначити,, до чого сниться наряд, буде набагато простіше.

Пророцтва сонника Міллера

Бачити себе в сні в новій, красивою і чистою білому одязі — означає успіх в любовних справах і фінансовій сфері одночасно. Сонник Міллера стверджує, що таке оздоблення можуть носити люди, які мають високу духовну організацію.

Крім того, він пояснює,, до чого сниться м’яте і брудне дрантя на чоловікові — труднощі в справах і затримки виплат в найближчі дні вам не минути. Одягнути в білий одяг когось із родичів — чекайте можливої ​​появи проблем з їх боку.

Надія на процвітання і щастя

Велике значення має не тільки колір вбрання, а й підлогу, вік людини, який приснився. Наприклад,, до чого сниться в білому одязі:

 • Жінка — до тимчасового недугу;
 • Чоловік — до гарних змін в справах;
 • Дівчина — до примирення з коханим.
 • Хлопець — до приємних посиденьок з друзями;
 • Бабуся — до сумних подій;
 • Старець — до отримання важливої ​​інформації;
 • Померлий — до вигідного заходу.
 • Хорошим знаком вважається бачити уві сні в білому одязі маленької дитини. Сонники обіцяють, що ваші надії виправдаються, а нові знайомства підуть на користь.

  Будьте обережнішими

  Бачити себе в білому одязі, що вийшла з моди, до попередження про марних витратах і негаразди. Чорна, стара, пошарпана екіпірування є в сонниках символом хвороби і порочних любовних зв’язків. Одягнути в неї чоловіка уві сні — означає низку з’ясувань відносин з коханою людиною.

  Якщо наснилася накрохмалена блузка або сорочка будь-якого кольору — будьте готові до причіпок начальства. Сонники радять закінчити всі важливі справи, поки колеги не помітили ваші помилки і не донесли їх до керівництва.

  Приємні дрібниці і попередження понад

  Щоб дізнатися,, до чого сниться купувати білий одяг, згадайте найдрібніші деталі і подробиці. Зустріти в магазині знайому чи подругу, приміряє сукню цього кольору — до гулянки або маленькому, але цікавого вечора в колі друзів.

  Купувати уві сні білий одяг завжди добре — вас чекають душевний підйом, моральне задоволення від власних вчинків і зміни на краще. Навколишні люди високо оцінять вас як гарного фахівця, зразкового сім’янина.

  Нещодавно померлий родич або просто небіжчик в світлому костюмі попереджають сновидіння про підвищення по службі. Якщо приснився батюшка або інший священнослужитель в білому одязі, будьте впевнені — у вас вийде виправити свої помилки.

  Сонник білий одяг, до чого сниться білий одяг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: