Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник біле взуття, до чого сниться біле взуття уві сні

Біле взуття уві сні вважається символом легкості, цнотливості і досконалості. Сонник пророкує легку подорож, закордонну поїздку, успіх в любові і робочих справах. До чого ще сняться черевики білого кольору?

Трактування сонника Міллера

На думку психолога Міллера, приснилися туфлі показують сплячій людині шляхи вирішення нагальної проблеми. Тим, кому довелося бачити білу взуття, означає, що в реальності, ви йдете правильною дорогою до бажаного успіху. Чужа взування на ногах, застерігає від необхідності прислухатися до чужої думки.

Попереду — великі звершення!

Приснилися нові туфлі на ногах, обіцяють додаткове джерело заробітку. Езотерики віщують велику удачу в справах, тлумачачи,, до чого сниться нова біле взуття. Взувати її — до швидкого зльоту по службових сходах.

Побачити, що черевики старі і зношені уві сні, значить, як стверджує сонник Мандрівника, готуйтеся до виснажливій праці, важкої поїздці або переїзду. Втратити свою улюблену взуття, означає, що на шляху до звершень задуманого, виникнуть несподівані перешкоди.

Справи сердечні…

Дівчині, бачити нову білу взуття на ногах, обіцяє чаклункою Медеєю зустріч з симпатичною молодою людиною, який стане одним з претендентів на руку і серце сновідіци.

Снотолкователь Закоханих натякає на швидке урочистий захід, пояснюючи,, до чого сниться надягати туфлі білого кольору. Можливо, сновидцу доведеться побувати на весіллі в якості головної дійової особи або запрошеного гостя.

Чоловікові, побачити свою кохану в білих черевиках, за версією Спільного сонника, наяву належить жорстка сутичка з суперником.

Остерігайтеся!

Молодій дівчині, якій приснилася брудна взування, наяву слід остерігатися нещирих і підлих людей. Велика ймовірність постраждати від пліток і наклепу.

Тим, кому довелося уві сні купувати чоботи, езотерики радять трохи скорегувати свій світогляд. Ви абсолютно помилково вважаєте, що за щастя і добро, необхідно платити.

Еротичні моменти…

Виходячи з трактування сонника доктора Фрейда, який черевики уві сні порівнює з жіночими статевими органами, купувати черевики уві сні, пророкує появу сексуального партнера. Те,, до чого сниться надягати чоботи дівчині, говорить про схильність сплячої красуні до самозадоволення.

Приснився великий асортимент товарів у взуттєвому магазині? Значить, можлива інтимний зв’язок з кількома чарівними особами.

Подробиці сновидіння

В сонник від А до Я, тлумачення сну про білу взуття, тісно пов’язане з її видом і станом:

 • Лакована — вас введуть в оману, виправдовуючись добрими намірами;
 • Дерев’яна — говорить про скупість і самоті;
 • Блискуча — до знайомства з забезпеченої, але дурною персоною;
 • Спортивна — знак того, що потрібно прискорити просування своїх справ;
 • Непоказна, але міцна — вирішите проблему простим, але ефективним способом;
 • Домашня — мовить про те, що не варто сильно розслаблятися, інакше вас застануть зненацька.
 • Не втрачайте пильність!

  Бачити непарну білу взуття, пророкує про те, що спляча людина не зможе здійснити свої задуми без надійного компаньйона.

  Тим, кому довелося втратити свої чобітки уві сні, Сучасний суміщений сонник віщує серйозні труднощі на шляху реалізації своїх планів. Бути може, слід на деякий час відкласти свої справи.

  Сонник біле взуття, до чого сниться біле взуття уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: