Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білий пацюк, до чого сниться білий щур уві сні

Сірі мишки і пацюки мало у кого викликають позитивні емоції, а багатьох тільки від їх виду кидає в тремтіння. Зовсім інша справа, коли це домашній улюбленець — червоноока білий щур, яка відрізняється доброю вдачею і розумом. Але те,, до чого сниться це миле тварина, не завжди має гарний прогноз. Наш сонник допоможе розтлумачити, які події обіцяє появу білого гризуна уві сні.

Багато сонники інтерпретують те,, до чого сниться білий щур, так само негативно як і сон зі звичайним тваринам. Щур символізує підлість, зрада, а якщо вона білого — то ворог, який будує підступи за спиною, ховається під личиною доброго друга.

Такий колір так само символізує приналежність ворога до слабкої статі. Саме жіноча підлість і підступність втілюються уві сні за участю білосніжного звірка, а особливо такого сюжету можна довіряти, якщо сновидець — чоловік.

Білизна вовни, з інтерпретацій багатьох сонників, може символізувати як чистоту і доброчесність, так і порожнечу і самотність. І в тому випадку, якщо вам довелося бачити уві сні білого пацюка, передбачення схиляються в гіршу сторону.

Недоброзичливці й суперники прагнуть не тільки зганьбити ваше ім’я, а й розлучити з коханою людиною, або змусити впасти в очах близьких людей. Взагалі, всі дії недоброзичливців спрямовані на те, щоб змусити вас відчути себе самотнім і нікому не потрібним.

Якщо молода жінка побачила уві сні білого пацюка, то сонник двояко трактує те,, до чого сниться така картинка. З одного боку, це може означати інтриги з боку близьких подруг, націлені на розлучення з чоловіком.

З іншого боку, якщо дівчина самотня, незаміжня, то сонник дає досить позитивні прогнози. Саме плітки подружок, спочатку вибивши з колії, приведуть до знайомства з чудовим хлопцем, який по-справжньому закохається в юну сновидицей.

Агресивні дії звіра

Позитивним винятком є ​​велика біла щур уві сні. Це безсумнівне пророкування сонника про підвищується можливості виграти в азартні ігри, або навіть знайти цінні речі. І чим більше були розміри гризуна, тим сильніше ймовірність поліпшити добробут.

Якщо ви йдете до своєї мети, і вона буде ось-ось досягнута, то перешкодити планам може все той же білий звір уві сні. А якщо ще й білий щур вкусила, то потрібно остерігатися навіть найближчих друзів, саме в них таїться найбільша небезпека, хтось із вашого оточення лицемірний і не чистий на руку.

Інтерпретації сонника знаходять злегка позитивне забарвлення, якщо при укусі ви зовсім не відчули болю. Ворога вдасться виявити вчасно. А сильно кровоточить ранка від укусу говорить про те, що найкращою допомогою в боротьбі з недоброзичливцем буде опіка родичів.

Укус білого звіра відображає ваші страхи, побоювання, невпевненість в своїх силах. Але кардинально змінюється те,, до чого сниться такий сюжет, якщо вам вдалося вбити білого пацюка уві сні. За трактуванні сонника, все пліткарі і вороги будуть справедливо покарані, ви зможете подолати їх з неперевершеною легкістю і без наслідків для себе.

Сонник білий пацюк, до чого сниться білий щур уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: