Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник біла змія, до чого сниться біла змія уві сні

З усіх рептилій, побачених уві сні, біла змія наділена самим неоднозначним описом. За твердженням сонників, то,, до чого сниться плазун білого кольору, може бути символом удачі або передвісником проблем зі здоров’ям. Головний упор в тлумаченні сну йде на загальний сюжет сновидіння.

Будьте пильні!

Згідно сонником Медеї, приснився велика біла змія уособлює собою різні види життєвої енергії (духовну, сексуальну), які потребують коригування. Бачити її грає — до небезпеки піддатися сексуальному спокусі. Укус рептилії віщує зраду, обман або хвороба.

Наснитися в будинку гадюка, обіцяє неприємності, які можуть статися в житло за час Вашої відсутності. Якщо уві сні квартира наповнена маленькими і не отруйними змійками, значить, в реальному житті, Ви надасте привітний прийом людям, які своєю наклепом і інтригами провокуватимуть Вас на мерзенні і неблагородні вчинки.

Бачити в яйці змієнят, пророкує сонником несподівані наслідки скоєних раніше вчинків, а також попереджає про інтриги і підступи недоброзичливців.

Спостерігати уві сні за тим, як діти граються зі змійками, говорить про замішанні сновідящего, який не може розібратися в оточуючих, відрізнити друга від ворога. Наснилося, що вони нападають на дитину — нагадує про те, що упущення у вихованні своїх чад, може згубно позначитися на їх майбутньому.

Інтимні моменти…

Нескладно здогадатися,, до чого сниться біла змія за сонником доктора Фрейда. За версією тлумача, будь плазун уві сні символізує пеніс. Чоловікові, такий образ пророкує про ризик зазнати гомосексуальним домаганням.

Змія, згорнута кільцями уві сні, означає прагнення до самозадоволення. Тікати від рептилії білого кольору, розкриває небажання або боязнь сплячої людини розбиратися в проблемах інтимного характеру. Переслідувати ссавець — відображає великі можливості сновидіння вести активне сексуальне життя.

Багатство близько!

За версією Ісламського тлумача, бачити ручне або слухняне плазун, підказує про можливість обзавестися майном. Дворянський сонник Н. Грішіной, сновидіння, в якому присутня біла змія, означає дивну удачу, яка обіцяє сновідящій легкі, майже як з неба звалилися, гроші.

Китайський сонник пояснює,, до чого сниться сон, в якому біла змія кусає людину, несподіваним здобуттям багатства.

Перемога поруч — дерзайте!

Побачити плазуна в воді, під час переходу через водойму або купання, свідчить про успіх, який настане після незначної черги тривог. Тримати в руках велику змійку, відображає правильну стратегію поведінки, яку Ви обрали проти своїх ворогів.

Убити в сні велику білу змію вважається сприятливим знаком, що віщає про незаперечну перемогу над НЕ приятелями. Наснилося, що гадюка вкусила, значить, наяву сильно постраждаєте від наклепу і злих язиків.

Спостерігати, як гадюки звиваються, або нападають на інших, віщує Міллером боротьбу за існування, і як наслідок внутрішню війну з докорами сумління. Довелось уві сні самому перестрибувати через них, говорить про везіння в складних і хитромудрих питаннях.

Прислухайтеся до себе…

Готувати відвар зі зміїної шкіри, віщає сонником про необхідність звернутися до народних цілителів, щоб знайти здоров’я або ж вилікувати близької людини.

Величезна біла змія, що здавлює шию людини, віщує боротьбу з важкою хворобою, яка вразить сновидіння або членів його сім’ї. Те,, до чого сниться зміїний клубок, символізує розлад, втрату гармонії і внутрішнього світовідчуття сновідящего.

Любов або розчарування?

Чоловіка, приснився змія, яка слідує за ним по п’ятах, застерігає про зраду дружини. Жінці, сонник Дмитра та Надії Зими розшифровує образ, як поява небезпечної і сильною супротивниці, яка зазіхнула на щастя і любов сновідіци.

Якщо уві сні вкусила змія, значить, за версією Ванги, готуйтеся до розчарування в близькій, який бажаючи нашкодити Вам і зробити Ваше життя нещасної вдався до допомоги магії. Ще одне пояснення,, до чого сниться сюжет, в якому сновидіння вкусила біла змія, дає Російський сонник, який пророкує швидке побачення.

Сонник біла змія, до чого сниться біла змія уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: