Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник біла коза, до чого сниться біла коза уві сні

Бачити білу козу з рогами уві сні, пасти її, доїти — до неймовірної удачі, достатку, поваги і гідної сімейного життя. Ще в древніх сонниках вона вважалася годувальницею, захисницею жіночого щастя, символом вирішення фінансових проблем. З’ясувати,, до чого сниться це швидке тварина, можна по деталях сновидіння.

Трактування сонника Міллера

Круту вдачу кізок відомий всім — «непосиди» дивують життєвою активністю, позитивним настроєм. Якщо приснилося, що довелося з ними грати і радіти життю — готуйтеся до безтурботному періоду, повного достатку і гармонії з коханою людиною.

Пояснюючи,, до чого сниться біла коза, психологи рекомендують звертати увагу на її зовнішній вигляд і на деякі дії уві сні:

 • Тварина з рогами, буцається — до нав’язливого і щедрому нареченому;
 • Без рогів — до спокійного, розміреного життя;
 • Чисте, доглянуте — до раптової прибутку;
 • Брудне і дике — до необдуманих вчинків.
 • Жіноче щастя близько

  Жінці бачити білу козу уві сні — до зустрічі з багатим шанувальником. Особливо добре, якщо наснилося, що вона з рогами і намагається заколоти. Сновидіння означає, що залицяльник попадеться дуже наполегливий, щедрий і цікавий у спілкуванні, буде домагатися своєї мети всіма можливими засобами.

  Сонник Ванги передрікає жінці багато приємних клопотів з дітьми, облаштуванням будинку, побуту. Щасливий шлюб, народження дітей, затишний будинок — саме те,, до чого сниться доглянута «стрибуха» зі світлою, шовковистою шерстю.

  Вас оглушити раптова прибуток

  Бачити казкового персонажа, вистукує копитцем іскри уві сні — до величезного прибутку. А якщо наснилося, що довелося доїти білу козу або пасти на холодці лугу, — ще краще. Такі картини означають готовність сновидіння до великим угодам і проектам, користь від яких перевершить первинні очікування.

  Тлумачення сну в сонник Нострадамуса не зводиться тільки до великих заробітків. Він стверджує, що сновидцу пощастить з виграшем, дорогої знахідкою. І чоловікові, і жінці Нострадамус обіцяє швидкий шлюбний союз, заснований на міцній любові, де будинок буде повною чашею, а між подружжям, дітьми, іншими членами родини запанує ідилія.

  Коли слід «підстелити соломку»

  Відповідаючи,, до чого сниться біла коза, деякі сонники вникають в її зовнішній вигляд. Бачити брудне і хвору тварину можуть люди, яким загрожує конфлікт з родичами, колегами. До того ж, погано, якщо наснилося, що козел був без рогів. Це свідчить про те, що ви не зможете відстоювати власні інтереси без сторонньої допомоги.

  Стародавні сонники рекомендують не довіряти першому зустрічному пропозицією, навіть якщо воно здасться занадто вигідним і легким. Легковажність обов’язково буде покарана деякими втратами зв’язків, друзів, матеріальних благ, якщо довелось бачити агресію з боку білої кози уві сні.

  Сонник біла коза, до чого сниться біла коза уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: