Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник біла кішка, до чого сниться біла кішка уві сні

На відміну від приснився кішок всіх інших мастей, біла кішка, побачена уві сні, надає сновидіння особливий відтінок. Сам по собі цей образ не несе виразної смислового навантаження, проте, допомагає виразніше зрозуміти,, до чого сниться основний сюжет. Тлумачення снів, в яких фігурує цей персонаж, вимагає особливого підходу. Сонник розглядає найбільш часто зустрічаються варіанти.

Не очікуйте від тлумачення занадто райдужних перспектив: коти в принципі є провісниками всіляких неприємностей, на щастя, незначних. У деяких випадках біла кішка вказує навіть приблизний час, коли вступить в силу передбачення. Як правило, воно стосується тривалого періоду в віддаленому майбутньому.

До чого сниться цей світлий образ, пов’язане з невизначеністю, підступністю і обманом. Згодом сновидец зрозуміє, як мало він знав про оточуючих людей і справжній стан речей. Це не означає, що коли трапляється бачити білу кішку уві сні, слід побоюватися всіх і вся. Дотримання розумних правил обережності цілком достатньо.

Якщо присниться кішка чорно біла, сонник змушений вас розчарувати. Те, з чим останнім часом були пов’язані всі ваші надії, серйозно ризикує зазнати повного краху. Втім, ще не все втрачено: у вас в запасі є трохи часу, щоб «скасувати» негативний прогноз.

Вам, напевно, доводилося чути про візуалзаціі — психотехніки, коректує хід подій силою мислеформ. З її допомогою можна також управляти тим, що сталося уві сні в період неспання. У вашому випадку слід якомога частіше і чіткіше уявляти ту саму чорно-білу кішку, з тією різницею, що на ній неодмінно має бути щось надіто: будь-яка деталь гардеробу, взуття або прикраса.

Руки геть від білої кішки, — закликає сонник

Повідомляючи,, до чого сниться біла кішка на руках, сонник закликає подвоїти пильність: ризик опинитися замішаним в ганебної або навіть кримінальної історії дуже великий. Під чуйним керівництвом таємного недоброзичливця ви й самі не помітите, як попадете в пастку, яку спорудити власними руками. Розсьорбувати наслідки неприємної події доведеться дуже довго, — попереджає сонник.

Якщо довелося уві сні гладити білу кішку, незалежно від того, лащиться вона або норовить проявити агресію, сонник рекомендує побоюватися удару нишком або крадіжки. Нинішня стабільність оманлива, це лише затишшя перед бурею. Сюжет побаченого уві сні уособлює заплутані, надто вже складні і тому невиразні відносини.

Яка б біла і пухнаста кішка не була, навіть уві сні краще триматися від неї подалі. Тлумачачи, до чого сниться, що сновидцу вдалося уникнути усіляких контактів з приснилося білої кішкою, сонник обіцяє, що біди і негаразди в реальній дійсності обійдуть його стороною.

Втім, побачити уві сні білу кішку — не завжди погана прикмета. Сонник пропонує поглянути на тлумачення з іншого боку. Сновидіння надає вам чергову можливість пізнати різнобічну картину світу, розширити свій кругозір і поповнити безцінні запаси власного досвіду.

Сонник біла кішка, до чого сниться біла кішка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: