Сонник білий лебідь, до чого сниться білий лебідь уві сні

Лебідь — красиве створення, що символізує вірність, чистоту і непорочність. Ні, напевно, жодної людини, яка залишилась би байдужий до цих величезних водоплавним. Світло і тінь, інь і ян, день і ніч, міць і грація — можна до нескінченності перебирати епітети, підбирати порівняння — лебідь все одно залишиться величною птахом. З упевненістю можна сказати і те, що коли уві сні до нас приходить лебедушка, практично всі тлумачення несуть в собі добрі і щасливі прикмети. Але давайте не будемо гадати «що» і «як»! Пропоную заглянути в сонник і дізнатися, до чого сниться, наприклад, білий лебідь!

Пливе лебедушка

Бачити плаваючого білого лебедя — до спокійного і заможного життя.

Наснилася пара: білий лебідь і чорний — щасливе поєднання, радує нас сонник. Для одиноких людей такий сон — провісник швидкого знайомства зі своєю половинкою, для заручених — до весілля, для сімейних — до нового «медового місяця». Якщо птиці одного кольору, не біда — щастя вже близько, чекати не більше місяця.

Сниться, що на воді сидить кілька дорослих самок з пташенятами — до додатку в сім’ї. Можливо, це будуть діти, внуки, брати, племінники і т. п.

Наснилися танцюючі білі лебеді на воді прозорою — до романтики, сексу і задоволення. Але якщо вода каламутна, будьте обережні в любовних зв’язках, вони можуть виявитися сумнівними, попереджає нас сонник.

Сниться, що ви кидаєте на воду хлібні крихти і величаві білі птахи підпливають до вас близько-близько, а деякі навіть беруть їжу з рук — в реальному житті настає період здійснення мрій. Не пропустіть момент, радить сонник.

Наснилося, що лебідь пливе і махає крилами, наче хоче злетіти, і при цьому на всі боки летять бризки — скоро почуєте якісь новини. Білий лебідь — приємні звістки, чорний — вести не дуже хороші.

Спостерігати за польотом

Сниться, що ви спостерігаєте за польотом лебедушек — до швидкої дорозі. Летять білі птахи — до відпустки, чорні — до відрядження.

Наснилося, що білий шипун кружляє дуже низько над вами — розбагатієте найближчим часом, обіцяє сонник.

Бачити уві сні, як білі лебеді парять низько над водою, збираючись сісти — у вашому колективі вас цінують і поважають.

Наснилося, що ви спостерігаєте за великий білокрилий птахою, який летить над вами, затуляючи небо — дуже хороший знак: ви знайдете дуже сильного покровителя. Не нехтуйте новими знайомствами, радить сонник.

Літати уві сні разом з білим лебедем — вас чекає весела і безтурботна вечірка з одним.

Бачити, як білий лебідь падає каменем вниз, склавши крила — до сварки або скандалу, якщо у самій землі він розкрив крила і полетів — сварка буде дрібна і незначна.

Мертва пташка

Поганий знак побачити уві сні мертвого самця білого кольору — до розлуки з коханими і близькими людьми. Птах іншого кольору означає позбавлення від ворогів і недоброзичливців.

Убити в сні білу пташку, яка нападала на вас — позбутися від своїх комплексів. Сон дурного не передрікає, заспокоює сонник, але неприємний осад на душі після подібного сновидіння вам гарантований.

Бачити мертву пару білих шипунів — до серйозної сварки або сварки з коханою людиною, можливо навіть до розставання. Наяву то не будьте сильно суворі до своїх коханих, інакше пошкодуєте про сказане чи зроблене.

Сонник білий лебідь, до чого сниться білий лебідь уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: