Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білий кошеня, до чого сниться білий кошеня уві сні

Біле кошеня — досить беззахисне створіння, не дивно, що уві сні даний образ часто символізує вразливість сплячого. В сонник зустрічаються й інші пояснення,, до чого сниться котячий дитинча білого кольору.

Попереджувальні знаки

Як повідомляє сонник Міллера, якщо дівчині або незаміжньої жінки привидівся уві сні чорно біле кошеня, пухнастий і чарівний, сновидицей ризикує потрапити в мережі пройдисвіта-ловеласа.

Значення нічних мрій посилюється, якщо вихованець виявився на руках. Такий сюжет несприятливий і для чоловіків: в реальній дійсності сплячого можуть ввести в оману в ділових або фінансових питаннях.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться біле кошеня на руках. Якщо він агресивно налаштований, Сімейний сонник вважає, що зараз не найкращий час для укладення шлюбу.

Якщо в шерсті білосніжного пухнастого створення виявилися блохи, можливі ускладнення у відносинах серед колег або непорозуміння в дружній компанії, які жодним чином не позначаться на відносинах в сім’ї і домашній атмосфері.

Коли уві сні фігурують блохи, образ закликає до обережності розбірливості в спілкуванні. Не виключено, що давній знайомий, з яким ви звикли довіряти, на цей раз замишляє недобре проти вас.

Позитивні і забавні значення

Якщо приснилося, як білосніжний вихованець втік, можете розслабитися. Проблеми вирішаться або відкладуть на невизначений період, а недруги залишать в спокої. Сновидіння нерідко є відлунням реальних подій.

Чорно біле тварина, намічається радісна подія, насолоджуватися яким належить недовго. Через кілька днів світла смуга зміниться темною: сновидіння очікують незначні, проте, відчутні негаразди. Постарайтеся отримати максимальну вигоду з сприятливого періоду.

Сприятливим ознакою вважається багато однотонних або чорно білих дитинчат в крові. Побачене уві сні віщує позбавлення від неприємностей, небезпеки або давно тяготи проблем.

Мабуть, саме незвичайне тлумачення,, до чого сниться біле кошеня на руках, пропонує сонник Фрейда. Впевнений у своїй привабливості сновидец потай думає про заборонені зв’язки, наприклад, з партнером набагато молодших за себе або з представником тієї ж статі.

Вороже символ

Тлумачачи,, до чого сниться біле кошеня, Китайський сонник Чжоу Гуна насамперед звертає увагу на його окрас. Це традиційний символ невизначеності і помилок. Маленький представник сімейства котячих, приснився уві сні, є передвісником великої помилки наяву.

Яким би білим і пухнастим не здавалося приснився кошеня, старовинний Англійська сонник Зедкіеля вважає добрим знаком, якщо від нього вдалося позбутися уві сні. Причому будь-яким способом: маленький альбінос в крові уособлює ваше дорослішання, усвідомлення своїх сильних і слабких сторін.

Сонник білий кошеня, до чого сниться білий кошеня уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: