Сонник білий кіт, до чого сниться білий кіт уві сні

Як свідчить більшість тлумачень, білий кіт, який наснився уві сні, символізує приховану небезпеку. Виходячи з сюжету сновидіння, сонник пропонує можливі варіанти прогнозів,, до чого сниться білий кіт. У перерахованих трактуваннях частенько зустрічаються непорядні і невдячні «товариші», майстерно вміють втиратися в довіру.

Тлумачення поширюється не тільки на конкретних особистостей, а й на нематеріальні об’єкти, такі як несприятливі обставини або неважливе стан здоров’я. Сон символізує невизначеність і розгубленість, нагадує про необхідність взяти ситуацію під контроль і покладатися тільки на себе. Існують і позитивні тлумачення, що обіцяють сновидцу приємні несподіванки.

Те,, до чого сниться білий кіт, швидше за насторожить, чим порадує сновидіння, — попереджає Ведический сонник. Цей образ уособлює уві сні досить серйозну неприємність, небезпечну тим, що на перших порах ніщо не віщує біди. Джерелом неприємності часто опиняється людина, якого звикли довіряти. Йому, як нікому іншому, відомі слабкі місця, ніж він і скористається в своїх цілях.

До чого сниться білий пухнастий кіт, сонник часто пояснює нерозбірливістю в знайомствах. На жаль, зовнішність оманлива, навіть самі милі і товариські люди можуть виявитися шахраями або представниками тоталітарної секти. Вас неспроста щось насторожує в нових знайомих, на перший погляд, таких білих і пухнастих.

Коли сновидцу слід бути особливо пильним

Роз’яснюючи,, до чого сниться білий кіт жінці, сонник радить уважніше придивитися до свого чоловіка або постійного партнера. Згідно з тлумаченням, побачене уві сні прямо вказує на схильність коханого заводити романи на стороні. Його майстерності і невтомності міг би позаздрити будь-який березневий кіт.

Якщо приснився білий кіт на руках, схоже, ви маєте справу з підступним противником, з яким не звикати маніпулювати людьми, — попереджає сонник. З його легкої руки ви ризикуєте опинитися в незавидному положенні, в той час як його репутація залишиться як і раніше бездоганною. Якщо не приймете запобіжні заходи, звинувачувати доведеться лише себе і власну довірливість — ось про що цей сон.

Коли уві сні фігурує чорно білий кіт, чекайте сюрпризів від старого знайомого. Ви навіть уявити не могли, які можливості він насправді має. Адже здавалося, що знаєте про нього практично все.

Сонник Езопа закликає подбати про здоров’я, побачивши виключно білого кота уві сні. Відомі приклади, коли подібні сновидіння відвідували які страждають на астму напередодні чергового нападу. Цілком можливо, що в даному випадку мова йде всього лише про застуді або бронхіті — менш серйозних захворюваннях, що мають схожі симптоми.

Ваше життя зараз на краю обриву і в будь-який момент може покотитися по похилій площині в напрямку хаосу і безладу — ось до чого сняться білі коти. У той же час, сонник стверджує, що поки що ситуація в ваших руках. Щоб її виправити, знадобиться вся сила волі і моральні принципи.

Сонник білий кіт, до чого сниться білий кіт уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: