Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білий кролик, до чого сниться білий кролик уві сні

До чого сниться білий кролик — симпатичний символ плодючості, достатку і еротичності? Сонники трактують цей образ, як передвістя благодатних змін і заклик до рішучого перегляду свого ставлення до реалізації власних бажань. Його чистий колір уві сні посилює позитивність тлумачень.

Біла шерстка

Кролики уві сні уособлюють сексуальну енергію і плодовитістю. Сонник Міллера передрікає матеріальне і духовне благополуччя в родині, обіцяє численне потомство.

Милий пухнастий білий кролик, якого жінка гладила і притискала до себе, пророкує їй зустріч з людиною, з яким складуться прекрасні відносини. Якщо приснилося, як вона слідувала за милим звіром, їй належить переїхати до коханого.

За сонником Психолога Менегетті, якщо чоловікові наснилася, як знайома жінка ніжно тискала білого кролика, наяву він не зможе впоратися з пожаданням, той встояти перед її привабливістю. Одруженим людям, сонник Міллера пророкує зростання достатку в домі, вірність турботливого чоловіка. Французький сонник пророкує успіх.

Білий кролик віщує не тільки втілення еротичних фантазій. Вам належить знайомство з новими духовними ідеями, благотворний внутрішній розвиток.

Великий або маленький

Те, наскільки великим або маленьким був білий кролик уві сні, впливає на тлумачення сну.

Маленький відображає швидше надію на потомство, бажання мати дітей в майбутньому, але сновидец поки внутрішньо не готовий стати батьком. Це свідчить про етап емоційної зрілості. У той же час, коли в тлумаченні обставин сновидіння зустрічається згадка про перешкоди, якщо він маленький — вони будуть незначні.

За сонником Міллера, кроленята, весело грають, пустують уві сні — символ того, що будинок ваш наповниться радістю з народженням дітей. До чого сниться безліч кроленят з мамою — по Літньому сонником вам обіцяно збагачення.

Великий, не здійснює уві сні нічого незвичайного, символізує ваше таємне бажання до нікому представника протилежної статі. Тим, кому приснився великий кролик, що стрибає через вогонь, необхідно зважитися на відважні вчинки — життя вимагає від вас несподіваних дій.

У загальному випадку, образ великого білого кролика як би підсилює пророцтва тлумачів.

Полохливий або небезпечний

Мало хто, навіть уві сні, здатний утриматися від спокуси зловити гарненького білого кролика. Якщо гонитва за ним наснилося і вам, такі події інтерпретуються, як спроба розібратися у власних несвідомих потягах.

Наснилося, що він вислизав з рук, вкусив — в сновидцем сновидіння дозріло розуміння, що він не в змозі боротися з природою, але страх порушити норми моралі зупиняє від рішучих дій. Людині слід відпустити ситуацію, довіритися почуттям.

Якщо полохливий звір тікає — ви боїтеся власних бажань, хоча ніщо не заважає йти їм назустріч. До чого сниться, що загнали його в кут — сонник Для Всією Сім’ї попереджає, що ваші близькі переживуть несправедливу образу.

До чого сниться, що білий кролик не вкусив, спокійно дав взяти себе в руки: людина досягне гармонії між реальністю і передчуттями, ніщо не стане на шляху досягнення задуманого. Хороший знак — годувати його з рук, ви зможете повністю контролювати ситуацію.

Сонник білий кролик, до чого сниться білий кролик уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: