Сонник білий костюм, до чого сниться білий костюм уві сні

Якщо уві сні людина звертає увагу на білий костюм, це свідчить про його стурбованості якимось важливою подією, для якого такий наряд доречний. Згідно сформованим у різних народів традиціям, він може бути пов’язаний як з трауром, так і з торжеством. Тлумачення сонників враховують всі обставини, щоб точніше спрогнозувати,, до чого сниться елегантне вбрання.

Символ втрат

Сонник Міллера являє сновидіння, як пророче. Якщо відволіктися від деталей, то для чоловіка бачити себе в білому костюмі, як правило, сумний знак, який готує до втрат.

Хлопцеві, який втратив уві сні якусь деталь, наприклад, хусточка з нагрудної кишені, не пощастить на любовному фронті і в комерційних справах. Сумна звістка отримає людина, що бачила уві сні не тільки себе, а й оточуючих в білосніжних шатах.

Любовні переживання

Розшифровуючи, до чого жінці сниться приміряти жіночий білий костюм, скроєний за чоловічим лекалами, сонники акцентують увагу на особистих переживаннях — вони обіцяють великі зміни в романтичній сфері, нову закоханість або заміжжя.

Якщо дівчині приснилося, що вона носить одяг свого друга, це свідчить про невдоволення собою, невпевненості в своїй привабливості, труднощі діалогу з хлопцями.

Схожим чином трактується,, до чого сниться бачити себе в одязі чоловічого крою, яка не до душі сновидицей: настав час побоюватися інтриг суперниці. Але якщо брутальний стиль сподобався — вперед, до перемог!

Роль крою в пророцтві

Людині, який бачив себе уві сні в новому білому костюмі застарілого фасону, сонники пророкують удачу тільки там, де затребуване повагу до правил та інструкцій.

Наснилося приміряти екстравагантну модну модель — значить, слід шукати слави в творчих сферах. Більш того, попереду нові зв’язки, зустрічі з перспективними компаньйонами і авантюрні любовні пригоди — повне перезавантаження реальності.

Спортивний крій — знак, що слід діяти рішучіше. Неприємні і скрутні клопоти сонники пророкують чоловікові, з яким приснилися відмінно пошиті штани і піджак. Сонник Медеї обіцяє хлопцеві успіх у всіх починаннях, якщо це була обновка.

До чого сниться, що одяг сиділа мішкувато або була тісна? Це означає, що належить переглянути свої прихильності. У справах слід виявляти особливу обережність — велика ймовірність серйозної помилки.

Сприятливі знаки від родичів

Чужі люди в білих шатах, знайомі або незнайомі сновидцу, несуть сумні звістки. Наприклад,, до чого сниться начальник в білому костюмі? Сонники пророкують втрату найстаршого в роду. Коли ж уві сні людина звертає увагу на те, що так одягнені родичі, це може сприятливо позначитися на його життя.

Приснився причепуритися син — вірна прикмета, що очікується премія або підвищення на посаді. Побачити уві сні прекрасно одягненого чоловіка — на щастя в будинку, нареченого — до вдалого шлюбу.

Єдиний виняток — чоловік у світлих, але неохайних брюках і піджаку, що передбачає звістка про його зраду. Хороший знак побачити уві сні в білому костюмі небіжчика — знайомого або родича: сновидец отримає добрі вісті.

Сонник білий костюм, до чого сниться білий костюм уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: