Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білий голуб, до чого сниться білий голуб уві сні

Білий голуб є символом сімейної ідилії — мир, спокій, діти. Люди, які побачили його уві сні, прокидаються з посмішкою, виконані радісних очікувань: до чого він сниться, як і до виконання світлих надій? Однак і в цих ліричних сновидіннях можуть звучати тривожні нотки, і передбачення сонників враховують всі деталі того, що відбувається.

Бачити голубів

Згідно сонником Міллера, досить просто побачити уві сні білого голуба — і удача буде на вашому боці.

Фрейд зазначає, що таке сновидіння вказує на сприятливу ситуацію у відносинах з протилежною статтю. Платонічна симпатія плавно перейде в гармонійні інтимні стосунки.

Наснилася ворк пара — до взаємної закоханості і щасливу долю. Голубка з пташенятами — пора готуватися до поповнення в родині.

Особливості поведінки

При тлумаченні снів звертають увагу на те, як поводився білий голуб уві сні людини.

До чого сниться, що він довірливо сіл на плече? Це не привід для безтурботності. За сонником Чаклунки Медеї, якщо білий голуб сів на плече, слід проявити особливу увагу до близьких людей — чиєсь здоров’я похитнулося, і хвороба ще проявить себе, якщо не вжити профілактичних заходів.

Прилетів на стіл — недуги загрожують сновидцу. Наснилося, як клював крихти — до втрати. Якщо відлітав від людини, тому слід чекати сумних звісток. Здіймається в небо зграя білих голубів або один ніс щось у дзьобі — це віщує звісточку здалеку, від одного. За сонником Ванги, якщо вони кружляли в повітрі, людина знайде душевний спокій і примириться з прийдешніми змінами в житті.

Також болгарська ясновидиця зазначає, якщо один з них сів на плече або приснився мертвим — це худий знак. Настільки ж сумно розшифровується сновидіння, в якому він поранений — біда підстерігає вашого друга, а для закоханих це знак розставання.

До чого сниться, що білий голуб залетів у вікно? Це передвістя прийдешнього веселощів, пора запрошувати в будинок гостей. Якщо жінці наснилося, як він залітає у вікно, її запросять на побачення. Чоловікові бачив, як білий голуб залетів у вікно, — йому стане відомо про таємну симпатії приємної дівчини.

Тому, хто замилувався уві сні білим голубом, питущому воду, сонник Езопа пророкує, що непосильні негаразди залишаться в минулому, а слідом настануть зміни на краще. Наснилося, що, намагаючись напитися, він потонув — нова справа приречена на провал.

Події навколо

До чого снилося, як тримали вдома голубник: це відображає стурбованість матеріальним забезпеченням сім’ї, ви зробите зусилля для того, щоб улюблені ні в чому не мали потреби. За сонником Апостола Симона Кананіта, для жінки бачити уві сні голубник означає наяву дізнатися ім’я суперниці і її адресу. До чого сниться окільцювати уві сні білого голуба і послати з ним звісточку: ви отримаєте несподіване звістка, яке здивує і дуже порадує.

Полювати на білого голуба, намагатися взяти в руки — поганий знак, слід упокорити темну сторону своєї душі, інакше і до біди недалеко: таке тлумачення сну запропоновано в сонник Міллера.

Якщо вони наснилися на церковних куполах — Бог знає ваші біди і не залишить без підтримки. Виймати пташенят з гнізда — зазивати гостей. Брати в руки — до неприємності, тримати в руках і випустити — чекає розлука з дружиною. Годувати білого голуба — наяву зробити добру справу.

Сонник білий голуб, до чого сниться білий голуб уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: